Najpopularniejsze wiadomości i informacje dla miasta Oświęcim

Oświęcim. Policjanci poszukują sprawców kradzieży kół samochodowych

Policjanci z oświęcimskiej komendy Policji poszukują sprawców kradzieży kół z samochodu marki Alfa Romeo oraz usiłowania kradzieży kół z samochodu marki Audi.

W dniu 30 listopada 2017 mieszkaniec Oświęcimia, powiadomił policjantów o kradzieży czterech kół, z jego samochodu marki Alfa Romeo, zaparkowanego przy ulicy Bałandy na Osiedlu Błonie w Oświęcimiu. Do zdarzenia najprawdopodobniej doszło w nocy z 29/30 listopada br. Z kolei w nocy z 28/29 listopada br. na ulicy Polnej w Oświęcimiu doszło do usiłowania kradzieży kół z samochodu marki Audi.

W obu przypadkach funkcjonariusze na miejscu zdarzenia przeprowadzili oględziny, podczas których zabezpieczyli dowody, które są aktualnie weryfikowane w celu ustalenia i zatrzymania sprawców.

W związku z powyższym apelujemy do mieszkańców, o kontakt z Policją, pod numer 33 847 52 80 lub numer alarmowy 997, w przypadku dostrzeżenia podejrzanie zachowujących się osób, które będą się znajdowały się w pobliżu pojazdów, zwłaszcza w porze wieczorowej lub nocnej.


Dodaj komentarz
Komentarze nie odnoszące się bezpośrednio do treści artykułu, obraźliwe, nieprawdziwe oraz niezgodne z prawem, reklamowe publikowane bez zgody wydawcy mogą zostać usunięte przez administrację. Komentarz osoby niezalogowanej, który zawiera link/i jest zatwierdzany ręcznie przez administrację.