Najpopularniejsze wiadomości i informacje dla miasta Oświęcim

Zdjęcie, na którym widac monitor komputera.

Komputery i systemy informatyczne nie mają przed Tobą tajemnic? Skorzystaj z okazji i aplikuj o posadę informatyka w wydziale informatyki w Starostwie Powiatowym w Oświęcimiu. Dokumenty można składać do 11 sierpnia br.

Czego oczekujemy od kandydatów? Szukamy osoby z wykształceniem wyższym o kierunku informatycznym, bądź studiującej na tym kierunku, ewentualnie osoby z wykształceniem średnim o profilu informatycznym.

Wśród dodatkowych wymagań jest m.in. znajomość języka angielskiego (w stopniu pozwalającym na zrozumienie dokumentacji technicznej i rozwiązywanie problemów podczas konfiguracji systemów i aplikacji), umiejętność samodzielnego rozwiązywania problemów, pracy w zespole, odporność na stres.

Dodatkowym atutem będzie m.in. doświadczenie w zakresie obsługi, konfiguracji i serwisu sprzętu komputerowego oraz oprogramowania systemowego, biurowego, finansowego, kadrowo-płacowego, systemów elektronicznego obiegu dokumentów.

Z pełną informacją w sprawie naboru można zapoznać się tutaj: https://bip.malopolska.pl/oswiecimski,a,1970578,ogloszenie-naboru-na-wolne-stanowisko-informatyka-w-wydziale-informatyki-starostwo-powiatowe-w-oswie.html