WYGRANA ALBO PSIKUS III: KH Energa Toruń kontra KS Unia Oświęcim

Atmosfera jak z mrocznej opowieści, hokej na najwyższych obrotach i garść niespodzianek — tak zapowiada się WYGRANA ALBO PSIKUS III. W Halloween KH Energa Toruń podejmuje KS Unia Oświęcim w specjalnej, upiornej oprawie, więc warto zajrzeć na trybuny i poczuć ten klimat na żywo! Wpadnijcie, będzie głośno i kolorowo.
Kiedy i gdzie będzie WYGRANA ALBO PSIKUS III
- Data i godzina: 31 października (piątek), godz. 18:30
- Miejsce: Bema 23/29, 87-100 Toruń
- Organizator: KH Energa Toruń
Informacje o biletach: w opisie wydarzenia brak szczegółów dotyczących cen i sprzedaży biletów — warto śledzić komunikaty organizatora, by nie przegapić sprzedaży lub innych informacji o wejściu.
Co się będzie działo na WYGRANA ALBO PSIKUS III
To nie będzie zwykły mecz — to impreza w halloweenowej oprawie. Oprócz rywalizacji na lodzie możecie liczyć na:
- wyjątkowe dekoracje i specjalny klimat
- wyjątkowe konkursy dla kibiców
- dodatkowe atrakcje przygotowane przez Monster Energy Drink
- zapowiedziana nietypowa współpraca — szczegóły wkrótce
- specjalna niespodzianka, o której póki co ciiii…
Dla kogo? Dla fanów hokeja, osób lubiących klimatyczne wydarzenia miejskie i tych, którzy chcą poczuć halloweenowy nastrój przy sportowej rywalizacji. Warto przyjść z rodziną lub paczką znajomych — emocje będą gwarantowane.
Organizatorzy i dodatkowe informacje
- Główny organizator: KH Energa Toruń
- Rywal: KS Unia Oświęcim
- Partner/atrakcje: Monster Energy Drink
- Hashtag wydarzenia: #wHalloweenWszyscyBronimyTwierdzy
Bądźcie gotowi na nietypowe stroje, głośne dopingu i kilka rzeczy, które pojawią się dopiero w ostatniej chwili — taka mieszanka potrafi zrobić naprawdę dobrą atmosferę na trybunach.
Autor: info_wydarzenia

