Najpopularniejsze wiadomości i informacje dla miasta Oświęcim

Oświęcim. Przekroczył prędkość o 54km/h, stracił  prawo jazdy na 3 miesiące

W dniu 4 listopada 2017 policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego oświęcimskiej komendy Policji, zatrzymali prawo jazdy kierowcy, który przekroczył dozwoloną prędkość o 54 km/h. Pędził z prędkością 104 km/h przy dozwolonych 50km/h.

Do zatrzymania pirata drogowego doszło w sobotnie popołudnie tuż przed godziną 14.00 na ulicy Kolbego w Oświęcimiu. Policjanci zauważyli jadący z dużą prędkością samochód marki Ford. Pomiar prędkości wskazał, aż 104 km/h, przy dozwolonej prędkości 50km/h. Jak się okazało za kierownicą auta siedział 45 - letni mieszkaniec Mysłowic.

W związku z przekroczeniem prędkości o 54 km/h policjanci ukarali go mandatem oraz punktami karnymi. Ponadto zatrzymali jego prawo jazdy, które będzie mógł odzyskać dopiero za trzy miesiące.


Dodaj komentarz
Komentarze nie odnoszące się bezpośrednio do treści artykułu, obraźliwe, nieprawdziwe oraz niezgodne z prawem, reklamowe publikowane bez zgody wydawcy mogą zostać usunięte przez administrację. Komentarz osoby niezalogowanej, który zawiera link/i jest zatwierdzany ręcznie przez administrację.