Najpopularniejsze wiadomości i informacje dla miasta Oświęcim

Oświęcim.  Zapomniała gdzie mieszka, ale trafiła na policjanta

W nocy z 5/6 listopada 2017 technik kryminalistyki z Komendy Powiatowej Policji w Oświęcimiu udzielił pomocy seniorce, która straciła orientację i nie potrafiła wrócić do domu. Dzięki spostrzegawczości policjanta starsza pani w porę uzyskała pomoc i wróciła do swojego mieszkania.

Do zdarzenia doszło nad ranem, kiedy policyjny technik wychodząc z budynku oświęcimskiej komendy Policji, zauważył starszą panią, która sprawiała wrażenie zagubionej. Funkcjonariusz podszedł do kobiety i zaoferował pomoc. Seniorka potwierdziła przypuszczenia policjanta. Wyszła ze swojego mieszkania, a następnie straciła orientację i nie potrafiła już wrócić. Nie pamiętała również swojego adresu. W związku z powyższym policjant zaprosił ją do wnętrza komendy, gdzie szybko ustalono jej adres. Okazało się, że jest to 79 – letnia mieszkanka Osiedla Chemików. Kobieta została przewieziona do miejsca zamieszkania przez jeden z patroli.


Dodaj komentarz
Komentarze nie odnoszące się bezpośrednio do treści artykułu, obraźliwe, nieprawdziwe oraz niezgodne z prawem, reklamowe publikowane bez zgody wydawcy mogą zostać usunięte przez administrację. Komentarz osoby niezalogowanej, który zawiera link/i jest zatwierdzany ręcznie przez administrację.