Najpopularniejsze wiadomości i informacje dla miasta Oświęcim

Oświęcim. Poszukiwany wpadł w ręce dzielnicowych

Oświęcimscy dzielnicowi podczas służby w Sylwestra, zatrzymali poszukiwanego 24 – letniego mieszkańca Oświęcimia. Mężczyzna, od kilku tygodni przebywał poza domem, chcąc uniknąć kary więzienia.

W niedzielne, sylwestrowe przedpołudnie, dzielnicowi podczas obchodu rejonu służbowego, znajdując się w klatce schodowej rozmawiali z mieszkańcami jednego z bloków Osiedla Chemików. W pewnym momencie zauważyli, że z piwnicy budynku wychodzi mężczyzna rysopisem odpowiadający poszukiwanemu 24 – letniemu mieszkańcowi Oświęcimia. Funkcjonariusze natychmiast przystąpili do sprawdzenia personaliów mężczyzny, a po potwierdzeniu, że jest poszukiwany zatrzymali go. Poszukiwany trafił do pomieszczeń dla osób zatrzymanych oświęcimskiej komendy Policji, z których trafi do jednego z zakładów karnych. Mężczyzna był poszukiwany przez krakowski sąd, celem odbycia kary za przestępstwa drogowe.


Dodaj komentarz
Komentarze nie odnoszące się bezpośrednio do treści artykułu, obraźliwe, nieprawdziwe oraz niezgodne z prawem, reklamowe publikowane bez zgody wydawcy mogą zostać usunięte przez administrację. Komentarz osoby niezalogowanej, który zawiera link/i jest zatwierdzany ręcznie przez administrację.