Najpopularniejsze wiadomości i informacje dla miasta Oświęcim

Oświęcim. Maszynista powiadomił o zagrożeniu. Policjanci apelują do rodziców, o zwrócenie  uwagi,  gdzie bawią się dzieci, przebywając poza domem

W dniu 29 grudnia 2017 tuż po godzinie 17.00 maszynista jednego z pociągów, powiadomił Policję, iż zauważył kilkoro dzieci, znajdujących się w rejonie filarów mostu kolejowego na rzece Sole w Oświęcimiu. Na miejsce natychmiast pojechali policjanci. Funkcjonariusze dokonali sprawdzenia terenu. Nie odnaleźli małoletnich, którzy najprawdopodobniej widząc zbliżający się radiowóz i uciekli w stronę Osiedla Błonie w Oświęcimiu.

Biorąc pod uwagę zagrożenie oraz fakt, że w takich rejonach istnieje zakaz przebywania osób, policjanci apelują, aby rodzice zwrócili uwagę na to, gdzie ich pociechy spędzają czas poza domem. Czy bawią się w miejscu do tego przeznaczonym, czy też przebywają w miejscach, w których może dojść do tragedii.

Funkcjonariusze apelują również do wszystkich osób postronnych o reagowanie na podobne przypadki, zanim dojdzie do tragicznego w skutkach zdarzenia.


Dodaj komentarz
Komentarze nie odnoszące się bezpośrednio do treści artykułu, obraźliwe, nieprawdziwe oraz niezgodne z prawem, reklamowe publikowane bez zgody wydawcy mogą zostać usunięte przez administrację. Komentarz osoby niezalogowanej, który zawiera link/i jest zatwierdzany ręcznie przez administrację.