Administracja Domów Mieszkalnych w Chełmku - kontakt, godziny, awarie

Administracja Domów Mieszkalnych w Chełmku to lokalne przedsiębiorstwo komunalne obsługujące mieszkańców miasta w sprawach związanych z zarządzaniem nieruchomościami. Siedziba znajduje się w centrum Chełmka, a biuro obsługi klienta czynne jest w standardowych godzinach urzędowych. W razie awarii instalacyjnych po godzinach pracy i w weekendy działa system dyżurny obsługiwany przez firmę ENWOS.
Chcę sprawdzić adres i kontakt do administracji → Kontakt i siedziba Muszę zgłosić awarię lub usterkę → Zgłaszanie usterek i awarii Szukam szybkiej odpowiedzi na pytanie → FAQ
Kontakt i siedziba
Biuro obsługi klienta mieści się przy ul. Marszałka Piłsudskiego 8 w Chełmku. To tutaj załatwisz bieżące sprawy administracyjne, zgłosisz drobne usterki do wykonania w kolejnym dniu roboczym oraz uzyskasz informacje o swoim budynku.
| Adres | ul. Marszałka Piłsudskiego 8, 32-600 Chełmek |
| Telefon | (033) 846 11 32 |
| Godziny pracy | 7.00 - 15.00 |
W sprawach niecierpiących zwłoki — takich jak przeciekający kran czy drobna usterka — zgłoszenia przyjmowane są osobiście lub telefonicznie. Pamiętaj jednak, że zgłoszone w ten sposób sprawy konserwatorskie realizowane są dopiero w następnym dniu roboczym, a nie natychmiast.
Zgłaszanie usterek i awarii
Awarię instalacji ciepłowniczej, elektrycznej lub wodno-kanalizacyjnej zgłaszasz inaczej w zależności od pory dnia. W godzinach pracy administracji (7.00 - 15.00) dzwonisz na standardowy numer (033) 846 11 32. Po 15:00 w dni robocze oraz w soboty, niedziele i święta obowiązują numery awaryjne obsługiwane przez dyżurnych pracowników firmy ENWOS.
Przygotuj podstawowe dane: imię i nazwisko, pełny adres lokalu oraz numer telefonu kontaktowego. Informacje te mogą zostać przekazane instalatorowi, który przyjedzie usuwać awarię.
| Okres | Numer telefonu |
|---|---|
| Po godzinach pracy administracji oraz w dni wolne — dyżur ENWOS | 607 710 037 |
| Awaryjny — firma ENWOS | 694 362 986 |
| Awaryjny | 606 624 952 |
Ważne: Telefony awaryjne służą wyłącznie do zgłaszania rzeczywistych awarii, nie zaś bieżących spraw konserwatorskich. Jeśli wezwiesz dyżurnego w godzinach nocnych lub popołudniowych bez uzasadnienia — na przykład gdy awaria dotyczy instalacji wewnętrznej Twojego lokalu lub zgłoszenie okaże się nieuzasadnione — koszty interwencji poniesie właściciel lokalu.
FAQ
1. Jak zgłosić awarię wody? W godzinach pracy administracji (7.00 - 15.00) — telefon (033) 846 11 32. Po 15:00 i w weekendy — numery awaryjne ENWOS: 607 710 037, 694 362 986 lub 606 624 952. Przygotuj adres lokalu i numer telefonu kontaktowego.
2. Gdzie jest BOK? Biuro obsługi klienta znajduje się przy ul. Marszałka Piłsudskiego 8 w Chełmku. Czynne w dni robocze w godzinach 7.00 - 15.00.
3. Kiedy zostanie naprawiona zgłoszona usterka? Bieżące sprawy konserwatorskie (nie awarie) realizowane są w następnym dniu roboczym po zgłoszeniu. Awarie wymagające natychmiastowej interwencji obsługiwane są przez dyżur awaryjny.
4. Czy za wezwanie dyżurnego płacę? Nie płacisz, gdy awaria dotyczy instalacji wspólnych i zgłoszenie jest uzasadnione. Koszty ponosi właściciel lokalu, gdy awaria dotyczy instalacji wewnętrznej lokalu lub wezwanie było nieuzasadnione.
Materiał źródłowy stanowiła strona admchelmek.pl.
![]()
Ostatnie Artykuły

Zwrot akcyzy za paliwo pod lupą. Jeden wydruk nie wystarczy

Nowa dyrektor Szkoły Podstawowej nr 4 w Oświęcimiu odebrała akt powierzenia

Kuratorka zaalarmowała służby. Policja interweniowała w gminie Oświęcim

Szkolenie w Zasolu dla młodszych, starszych i kobiet

Przebudowa ulicy St. Leszczyńskiej już za chwilę. Kierowców czekają zwężenia

Zebrania wiejskie w gminie Oświęcim. Znamy terminy spotkań mieszkańców

Kiedy niewywiązanie się z umowy staje się oszustwem? Granice odpowiedzialności karnej w świetle polskiego prawa

Podróż, która zapisuje znikający świat. Laboratorium w Oświęcimiu

Po wakacjach wracają rozmowy o książkach - spotkanie w Oświęcimiu

Dożynki w Harmężach przyniosą muzykę, tradycję i taneczne zakończenie

„Dziady” wybrzmią w Oświęcimiu podczas Narodowego Czytania

Dożynki w Dworach Drugich połączą tradycję z sąsiedzkim świętowaniem

Piracka wyprawa z LEGO w Oświęcimiu. Wracają LEGOliteracje

15-latek jechał slalomem po Osieku. Miał 1,87 promila
Przydatne dane teleadresowe
- Środowiskowy Dom Samopomocy w Chełmku - kontakt, oferta zajęć i zasady przyjęcia
- Centrum Historii i Kultury Romów w Oświęcimiu - kontakt, misja i dziedzictwo
- GOPS Polanka Wielka - kontakt, świadczenia i pomoc dla mieszkańców
- Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna w Oświęcimiu - kontakt, godziny, dokumenty
- Urząd Stanu Cywilnego w Chełmku - kontakt, godziny, sprawy
- Ośrodek Kultury, Sportu i Rekreacji Gminy Oświęcim w Brzezince - kontakt, adresy i godziny
