UM Oświęcim: Miasto Oświęcim główny partnerem drużyny hokejowej
Drużyna hokeja na lodzie Re-Plast Unia Oświęcim otrzymała dofinansowanie z budżetu miasta. Umowę promocyjną podpisali prezydent Oświęcimia Janusz Chwierut i prezes spółki Oświęcimski Sport Paweł Kram. Dotacja została przyznana na okres od stycznia do kwietnia i wynosi 600 tys. zł. Miasto Oświęcim jest głównym partnerem drużyny Re-Plast Unii Oświęcim i od siedmiu lat większościowym udziałowcem Spółki.
Zgodnie z umową rolą spółki jest kreowanie pozytywnego wizerunku Oświęcimia zarówno podczas wydarzeń sportowych z udziałem drużyny jak i w mediach tradycyjnych czy elektronicznych; jako miasta stwarzającego warunki do rozwoju i upowszechniania sportu.
Hokeiści promują Oświęcim
podczas meczów rozgrywek ekstraligowych, a herb miasta jest między innymi na koszulkach zawodników, materiałach promocyjnych oraz stronie internetowej i portalach społecznościowych.
Miejmy nadzieję, że wsparcie udzielone przez miasto Oświęcim pozwoli w tym sezonie osiągnąć najwyższe miejsca w ekstralidze ku uciesze wszystkich kibiców i partnerów wspierających Re-Plast Unia Oświęcim.
Zapraszamy do kibicowania BIAŁO-NIEBIESKIM !!
Informacje o meczach z udziałem naszej drużyny znaleźć można kliknij tutaj
Szczegóły działalności drużyny znajdziesz kliknij tutaj
Foto Oświęcimski Sport SA
Urząd Miasta Oświęcim, oswiecim.pl/?p=43880
Ostatnie Artykuły

Jak ewoluuje idealna restauracja w Krakowie na Zabłociu w bieżącym roku?

Upał uderza najmocniej po południu. Te objawy trzeba znać

W Borze oddano hołd więźniarkom z Karnej Kompanii Kobiet

Zakaz ruchu na ul. Ruczaj w Porębie Wielkiej. Rusza modernizacja drogi

Jak poradzić sobie z aranżacją małego ogrodu?

Jakie błędy popełniamy kupując pieczywo i która piekarnia w Krakowie to zmieni?

Osiem drużyn i piach nad Sołą. Młode siatkarki walczyły do końca

Dożynkowy maraton w gminie Oświęcim - od Grojca po Brzezinkę

Młodzi sportowcy z gminy Oświęcim odebrali nagrody za wielkie wyniki

Pierwszy taki przecisk w Polsce. Pod torami w Oświęcimiu wsunięto gigantyczny segment

Planszowisko w bibliotece - wakacyjny turniej dla młodych strategów

Dwa lipcowe spotkania, które mogą złożyć dawny Oświęcim w całość

Literacka gra w Bibliotece Młodych - dzieci pójdą tropem zagadek

Lehnert wraca do gazetowych kadrów - Oświęcim pokazuje filmową legendę
Przydatne dane teleadresowe
- Komisariat Policji w Zatorze - kontakt, dzielnicowy, zgłoszenia
- Gminny Zakład Opieki Zdrowotnej w Kętach - kontakt, poradnie, rejestracja
- Muzeum Pamięci Mieszkańców Ziemi Oświęcimskiej - bilety, godziny, zwiedzanie
- Wojewódzki Inspektorat Ochrony Roślin i Nasiennictwa w Krakowie Oddział w Oświęcimiu - kontakt i zakres spraw
- Gminna Biblioteka Publiczna im. Ambrożego Grabowskiego w Kętach - kontakt, filie, karta biblioteczna
- Urząd Stanu Cywilnego w Osieku - kontakt, godziny, śluby, odpisy aktów
