Najpopularniejsze wiadomości i informacje dla miasta Oświęcim

Okładka projektu Strategii Rozwiązywania Problemów Społecznych Powiatu Oświęcimskiego.

Dziś ruszyły konsultacje społeczne w sprawie projektu Strategii Rozwiązywania Problemów Społecznych Powiatu Oświęcimskiego na lata 2021 – 2026. Prowadzi je Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Oświęcimiu.

Celem konsultacji jest poznanie Państwa opinii, propozycji oraz ewentualnych uwag na temat projektu Strategii będącej przedmiotem konsultacji. Zapraszamy przedstawicieli jednostek samorządu terytorialnego, organizacji pozarządowych, fundacji, podmiotów prowadzących działalność w zakresie polityki społecznej oraz przedsiębiorców do zgłaszania opinii, propozycji i uwag do projektu Strategii – informuje Tomasz Bielecki, dyrektor Powiatowego Centrum

Konsultacje społeczne prowadzone są w formie zbierania pisemnych opinii, propozycji i uwag do projektu Strategii. Należy je złożyć na formularzu konsultacji do 20 czerwca br. drogą elektroniczną poprzez skrzynkę mailową Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Oświęcimiu – Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub przez portal ePUAP.

TUTAJ znajdą Państwo projekt konsultowanej Strategii oraz formularz konsultacji, na którym prosimy składać swoje opinie, uwagi i propozycje do projektu ww. dokumentu.