Najpopularniejsze wiadomości i informacje dla miasta Oświęcim

Firmy często zastanawiają się, czy można wynająć mieszkanie na miesiąc. Odpowiedź na to pytanie jest tu: http://www.apartamenty-magnolie.pl/czy-mozna-wynajac-mieszkanie-na-miesiac/. Ostatnie zmiany, jakie zaszły na rynku lokali mieszkalnych sprawiły, że krótkookresowy wynajem mieszkań i apartamentów stał się pewnego rodzaju normą, dając przedsiębiorcom możliwość zapewnienia pracownikom przebywającym w podróży służbowej zakwaterowania o wysokim standardzie, które obok wygody nowocześnie urządzonego mieszkania daje swobodę oraz poczucie bycia „w domu”. Tego ostatniego najbardziej brakuje pracownikom świadczącym usługi w zakresie pracy outsourcingowej, którzy w zależności do czasookresu trwania projektu są przenoszeni z miasta do miasta.

Dzisiejszy artykuł kierujemy przede wszystkim do kadry zarządzającej oraz osób odpowiedzialnych za zakwaterowanie pracowników oddelegowywanych do pracy poza miejscem ich stałego zamieszkania. Mamy nadzieję, że pozytywna odpowiedź na pytanie o to, czy można wynająć mieszkanie na miesiąc zmieni stosunek do szerokorozumianych mieszkań pracowniczych, które w XXI wieku nie muszą być przechowalniami o najniższym standardzie.

Pracownik w delegacji może się czuć „jak w domu”

Żadne mieszkanie zastępcze nie zastąpi nam domu, zwłaszcza jeśli na stałe mieszkamy poza miejscem naszego obecnego zatrudnienia lub zostaliśmy wysłani w delegację – do pracy/na szkolenie. Nie oznacza to jednak, że nasze zakwaterowanie służbowe nie może nam dawać poczucia bycia w domu. Takie poczucie z pewnością daje zakwaterowanie w apartamentach i mieszkaniach przeznaczonych do wynajmu krótkoterminowego Magnolie, które znajdziecie w warszawskiej dzielnicy Ursus. Obok swojskiej atmosfery, jaką oferuje posiadanie apartamentu do własnej dyspozycji, mieszkania w Ursusie oferują wysoki komfort zakwaterowania przy jednoczesnej stosunkowo niskiej cenie wynajmu, która dodatkowo może ulec obniżce w przypadku najmu długookresowego – w praktyce oznacza to mniej więcej tyle, iż z mieszkań i apartamentów można korzystać także przez okres krótszy niż jeden miesiąc, ale cena wynajmu spada proporcjonalnie do długości okresu najmu wpisanej w umowie. Im dłużej będzie wynajmowany apartament, tym niższy będzie dobowy koszt jego wynajmu.

Pracownik w delegacji - sprawdzamy czy można wynająć mieszkanie na miesiąc?

Warszawski Ursus – dlaczego lepszy od Centrum?

Centrum to przede wszystkim wysokie ceny. Konieczność poniesienia wysokich kosztów wynajmu mieszkania sprawia, że wiele firm przestaje przywiązywać jakąkolwiek wagę do standardu wykończenia oraz wyposażenia wynajmowanych apartamentów. Możliwość dojścia na piechotę do miejsca pracy/szkolenia jest więc praktycznie jedynym walorem wynajmu mieszkania w ścisłym centrum miasta. Tymczasem, Ursus to dzielnica doskonale skomunikowana z Centrum, na terenie której udostępniamy mieszkania zdecydowanie tańsze od tych dostępnych w centrum miasta. Niska cena idzie w parze z najwyższą jakością wyposażenia oraz komfortem użytkowania lokali mieszkaniowych, na który wpływ mają nowoczesne sprzęty AGD oraz meble.

Dlaczego krótkoterminowy wynajem mieszkania jest lepszy niż pokój w hotelu?

Hotele w Warszawie nie należą do najtańszych form zakwaterowania w mieście. Poza tym, nawet najlepszy hotel nie zastąpi nam swobody korzystania z własnego apartamentu, w którym – jeśli w środku nocy przyjdzie nam ochota na filiżankę herbaty, zwyczajnie będziemy mogli ją sobie zaparzyć. Drugim argumentem przemawiającym na rzecz apartamentu/hotelu jest swoboda socjalizowania się, jakiej nie może nam zaoferować żadne hotelowe lobby.