Niezależnie od tego, czy potrzebujesz samochód, którym udasz się w podróż służbową czy luksusowego pojazdu, który uświetni ważną okazję w Twoim życiu luksusowe auto z kierowcą czeka na Ciebie w wypożyczalni samochodów VANTRAVEL. Czy warto z niego skorzystać?

W dzisiejszym artykule odpowiadamy na pytania dotyczące wynajmu samochodu z kierowcą. Czy luksusowe auto z kierowcą musi być drogie? Czy warto rozważać wynajem samochodu na potrzeby podróży służbowej? Czy luksusowe auto z kierowcą to ciekawa alternatywa dla limuzyny na ślub? Pytań jest wiele. Odpowiedź tylko jedna – luksusowe auto z kierowcą to wyjątkowa oferta, z której skorzystać może każdy.

Oferta dla biznesu

Wynajem samochodu z kierowcą to doskonały sposób na budowanie wizerunku firmy, w szczególności w relacjach z kontrahentami. Podjeżdżając na spotkanie biznesowe luksusowym samochodem, którego drzwi otwiera przed nami szofer z miejsca podnosimy swoją rangę. Wynajem samochodu z kierowcą ma oczywiście także inne zalety. Przygotowując się do podróży służbowej nie musimy się martwić o:

  • odpowiednie przygotowanie samochodu do podróży, zarówno w zakresie technicznym, jak i wizualnym;
  • terminowy dojazd na miejsce docelowe;
  • zmęczenie, które będzie nam towarzyszyć podczas spotkania po pokonaniu długiej trasy lub powolnym i ślamazarnym przemieszczaniu się w miejskich korkach;
  • znalezienie miejsca parkingowego w rozsądnej odległości od miejsca organizacji spotkania;
  • powrót do domu po długim i męczonym spotkaniu.

Oferta dla klienta indywidualnego

Luksusowe auto z kierowcą dla klienta indywidualnego to przede wszystkim samochody na specjalne okazje. Samochód taki z pewnością podniesie rangę uroczystości – niezależnie od tego, czy będzie to Ślub, Studniówka czy Wieczór Panieński lub Kawalerski. O limuzynach do ślubu pisze się dużo, dlatego zamiast na Dniu Ślubu skupimy się na innej okazji – Wieczorze Panieńskim. Wyobraź sobie, że Ty i Twoje przyjaciółki czekacie w umówionym miejscu. Na miejsce podjeżdża luksusowy Mercedes, z którego wysiada elegancko ubrany kierowca. Kierowca otwiera przed wami drzwiczki samochodu i pomaga wam wsiąść do środka. We wnętrzu samochodu czeka już na Was szampan. Jedziecie się zabawić, a zabawa zaczyna się już w samochodzie. Jedzie was więcej? Samochód osobowy zastąpi równie luksusowy i elegancko prezentujący się VAN, który zawiezie Was do dowolnego miejsca w mieście… W samochodzie będziecie się mogły zatopić w miękka skórzaną tapicerkę, jednocześnie sącząc schłodzonego szampana – czy tak rozpoczęty wieczór może się nie udać?

Luksusowe auto z kierowcą - szukamy wygodnego transportu na każdą okazję

A skoro już o VANach mowa. VAN to doskonała alternatywa transportu nie tylko dla gości weselnych, ale również dla niewielkich grup zorganizowanych. Musisz zorganizować transport dla wymiany zagranicznej? Planujesz organizację niewielkiego eventu i musisz przewieźć gości z hotelu na miejsce wydarzenia? Nasze luksusowe VANY są do Twojej dyspozycji.

Oferta dla turysty

Oprowadzasz zagranicznych gości? A może przyjeżdża do Ciebie rodzina z innego miasta, której chcesz pokazać lokalne zabytki? Luksusowe auto z kierowcą zawiezie Was do dowolnego miejsca w mieście, a Ty nie będziesz się musiał martwić:

  • koniecznością pojechania na dwa samochody (w ofercie posiadamy zarówno samochody osobowe, jak i wieloosobowe vany);
  • o odpowiednie przygotowanie samochodu do podróży;
  • o przeciskanie się przez miejskie korki;
  • o miejsca parkingowe.

W ten sposób będziesz mógł poświęcić cały swój czas oraz uwagę swoim gościom, których będziesz oprowadzać po wybranych miejscach w mieście oraz okolicy.