Najpopularniejsze wiadomości i informacje dla miasta Oświęcim

Oczyszczacz powietrza SHARP KC-G40EUW jest jednym z najnowszych modeli w ofercie producenta. To doskonały wybór do pomieszczeń o powierzchni do 28 metrów kwadratowych, w których mamy do czynienia z zanieczyszczonym powietrzem. Dzięki niemu można również skutecznie usuwać nieprzyjemne zapachy!

 

Dzięki oczyszczaczom powietrza można szybko i skutecznie usuwać z powietrza różne zanieczyszczenia, które powstają wskutek spalania niskiej jakości opału czy opadów. Zanieczyszczenia te przedostają się również do naszych domów i mieszkań. Można jednak je usunąć – wystarczy dobry oczyszczacz powietrza.

 

Oczyszczacz powietrza z funkcją nawilżania SHARP KC-G40EUW  jest modelem, który stanowi doskonała odpowiedź na problem zanieczyszczonego i nadmiernie suchego powietrza.

 

To urządzenie, które wyposażone jest w funkcje wielostopniowej filtracji pozwalające na usunięcie z powietrza niemalże 100% zanieczyszczeń. Jest przy tym bardzo wydajne i pobiera małą ilość energii. Cechuje je także cicha praca na poziomie 19 decybeli.

 

Model SHARP KC-G40EUW doskonale radzi sobie nie tylko z pyłami w powietrzu, ale również z nieprzyjemnymi zapachami oraz bakteriami, na przykład z zapachem papierosów, zwierząt domowych, potu, gotowania.

 

Zastosowano w nim nowe, ulepszone filtry oraz aktywne czujniki, w tym czujnik pyłów PM 2,5, dlatego użytkownik oczyszczacza może monitorować działanie urządzenia, które dobierze automatycznie najlepszy tryb pracy.

 

W oczyszczaczu powietrza SHARP KC-G40EUW zastosowano także znaną w modelach SHARP technologię jonową Plasmacluster, która poprawia jakość powietrza.

Dodaj komentarz
Komentarze nie odnoszące się bezpośrednio do treści artykułu, obraźliwe, nieprawdziwe oraz niezgodne z prawem, reklamowe publikowane bez zgody wydawcy mogą zostać usunięte przez administrację. Komentarz osoby niezalogowanej, który zawiera link/i jest zatwierdzany ręcznie przez administrację.