Najpopularniejsze wiadomości i informacje dla miasta Oświęcim

Organizator Rodzinnej Pieczy Zastępczej przypomina o prowadzeniu stałego naboru kandydatów do pełnienia funkcji rodziny zastępczej niezawodowej. Pełnienie tej funkcji – rodziny zastępczej może być powierzone małżonkom lub osobie niepozostającej w związku małżeńskim.

Kandydaci do pełnienia funkcji rodziny zastępczej muszą spełniać warunki, o których mowa w art. 42 ust. 1 – 3 Ustawy z dnia 9 czerwca 2011 roku o wspieraniu rodziny i systemie pieczy zastępczej (Dz.U. z 2017r., poz. 697).

Organizator zapewnia bezpłatne szkolenia dla kandydatów do pełnienia funkcji rodziny zastępczej oraz objęcie rodziny wsparciem i pomocą psychologiczno – pedagogiczną.

Szkolenie dla kandydatów zakwalifikowanych wstępnie do pełnienia funkcji rodziny zastępczej rozpocznie się po utworzeniu się grupy kandydatów (co najmniej 6 osób). Planowany termin rozpoczęcia szkolenia październik 2018r.

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt:

Zespół ds. Rodzinnej Pieczy Zastępczej

  1. Bema 4
    32-600 Oświęcim

    33/ 841 15 95
    e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
    Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Dodaj komentarz
Komentarze nie odnoszące się bezpośrednio do treści artykułu, obraźliwe, nieprawdziwe oraz niezgodne z prawem, reklamowe publikowane bez zgody wydawcy mogą zostać usunięte przez administrację. Komentarz osoby niezalogowanej, który zawiera link/i jest zatwierdzany ręcznie przez administrację.