14 lipca w Parku Rozrywki Energylandia w Zatorze zostanie zaprezentowany przedpremierowo najnowszy Roller Coaster HYPERION. „Kosmiczna ceremonia otwarcia” rozpocznie się o godzinie 18.00.

Hyperion to największy w całej Europie Mega Coaster. Wysokość konstrukcji wynosi 77 metrów, jednak spadek przy pierwszym zjedzie będzie miał 80 metrów i 85 stopniowe nachylenia, a zakończy go wjazd do ogromnego tunelu. Prędkość, jaką osiągną wagoniki będzie szybsza, niż dopuszczalna na polskich autostradach, a mianowicie ponad 140 km/h.

Amatorzy mocnych wrażeń z pewnością odnajdą swoje miejsce na Hyperionie, bowiem producent – szwajcarska firma Intamin Amusement Rides zapewniła niespodziewane efekty grawitacyjne, maksymalną szybkość przy zakrętach i pikowaniu w dół, gigantyczną prędkość przy wyjazdach na wzniesienia, efekt nieważkości, fascynujące dodatnie i ujemne przeciążenia oraz podwójne zakręty. Nie zabraknie także efektu wodnego – splash flow.

Więcej informacji na stronie: https://energylandia.pl/atrakcje/nowosci/mega-coaster-hyperion/

 

 


Dodaj komentarz
Komentarze nie odnoszące się bezpośrednio do treści artykułu, obraźliwe, nieprawdziwe oraz niezgodne z prawem, reklamowe publikowane bez zgody wydawcy mogą zostać usunięte przez administrację. Komentarz osoby niezalogowanej, który zawiera link/i jest zatwierdzany ręcznie przez administrację.