Fb 48 Media - profesjonalne prowadzenie Fanpage na Facebooku

Najpopularniejsze wiadomości i informacje dla miasta Oświęcim

Dzieci i młodzież chętnie i licznie przybyły na zajęcia i z zapałem zabrały się do pracy. Do dyspozycji mieliśmy produkty takie jak: banany, winogrona, arbuz, jabłka, brzoskwinie, borówki,jagody, gruszki, mandarynki, a wszystko to...

W dniu 03.07.2018 po raz kolejny w ramach akcji „Wakacje z OKSiR” odbyły się zajęcia kulinarne w Grojcu, tym razem pn. „Owocowe desery lodowe”.

Dzieci i młodzież chętnie i licznie przybyły na zajęcia i z zapałem zabrały się do pracy.

Do dyspozycji mieliśmy produkty takie jak: banany, winogrona, arbuz, jabłka, brzoskwinie, borówki, jagody, gruszki, mandarynki, a wszystko to okrasiliśmy lodami z bitą śmietaną polewając je czekoladą lub karmelem.

W czasie tej kulinarnej uczty dzieci przypomniały sobie zasady kulturalnego zachowania się przy stole oraz zasady bezpiecznego korzystania z akcesoriów kuchennych.

Dzięki tym warsztatom dzieci i młodzież wzbogaciły swoje umiejętności kulinarne.

W realizacji zajęć pomagały nieocenione i kochane panie Marysia, Małgosia i Danusia, członkinie KGW Grojec.

Serdecznie dziękujemy Paniom za ich pomoc i poświęcony nam czas.

Serdecznie dziękujemy wszystkim młodym adeptom sztuki kulinarnej za przybycie.

Czekamy na was na kolejnych zajęciach.

Wszystkie koszty związane z organizacją warsztatów kulinarnych pokrył Ośrodek Kultury, Sportu i Rekreacji Gminy Oświęcim.

GALERIA


Dodaj komentarz
Komentarze nie odnoszące się bezpośrednio do treści artykułu, obraźliwe, nieprawdziwe oraz niezgodne z prawem, reklamowe publikowane bez zgody wydawcy mogą zostać usunięte przez administrację. Komentarz osoby niezalogowanej, który zawiera link/i jest zatwierdzany ręcznie przez administrację.

Artykuły promocyjne

logo RSS

OKSiR Oświęcim: Zajęcia kulinarne w Grojcu