Najpopularniejsze wiadomości i informacje dla miasta Oświęcim

znicz

Pakiet na Święto Zmarłych

  • Mycie i sprzątanie nagrobków,
  • zapalanie zniczy,
  • ułożenie kwiatów i wiązanek okolicznościowych.

Skontaktuj się z nami

Na drodze mogą stanąć różnorakie przeszkody - znaczna odległość, kłopoty zdrowotne, podeszły wiek, a także multum innych, na które niestety często nie mamy wpływu.

Ideą przewodnią naszej Spółki oraz przyświecającym jej celem jest pomoc ludziom, którzy z indywidualnych przyczyn nie są w stanie zająć się nagrobkami swych Najbliższych w sposób, jaki uważają za słuszny.

Za pośrednictwem naszej działalności mają Państwo możliwość zadbania o miejsce spoczynku swych bliskich. Jesteśmy w stanie zaopiekować się wskazanym przez Państwa grobem. Dbamy nie tylko o schludność, znicze oraz kwiaty, ale jesteśmy w stanie również dostosować się do indywidualnych Państwa oczekiwań oraz wymagań.

Usługę można zamówić:

telefon: 33 842 51 98 ( od godz. 700 do godz.1500),

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

za pomocą systemu GROBONET : http://oswiecim.artlookgallery.com/grobonet/start.php

Po wykonaniu przesyłamy dokumentację fotograficzną z realizacji usługi.


Dodaj komentarz
Komentarze nie odnoszące się bezpośrednio do treści artykułu, obraźliwe, nieprawdziwe oraz niezgodne z prawem, reklamowe publikowane bez zgody wydawcy mogą zostać usunięte przez administrację. Komentarz osoby niezalogowanej, który zawiera link/i jest zatwierdzany ręcznie przez administrację.

logo RSS