Najpopularniejsze wiadomości i informacje dla miasta Oświęcim

 Urząd Miasta Oświęcim organizuje Jarmark Świąteczny na rynku w Oświęcimiu w terminie 16-17 grudnia 2017 r. Zaprasza więc do udziału potencjalnych wystawców, którym zapewni odpłatne stoiska w domkach handlowych. Zadba również o promocję wydarzenia oraz atrakcyjny program artystyczny na scenie, koncerty i animacje. Zainteresowani wystawcy mogą przesyłać swoje oferty do 15 listopada 2017 r. na adres mailowy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Ilość stoisk w domkach handlowych jest ograniczona. Decyduje więc kolejność zgłoszeń. Organizator zastrzega sobie prawo do doboru wystawców pod względem oferowanego asortymentu.


Dodaj komentarz
Komentarze nie odnoszące się bezpośrednio do treści artykułu, obraźliwe, nieprawdziwe oraz niezgodne z prawem, reklamowe publikowane bez zgody wydawcy mogą zostać usunięte przez administrację. Komentarz osoby niezalogowanej, który zawiera link/i jest zatwierdzany ręcznie przez administrację.