Najpopularniejsze wiadomości i informacje dla miasta Oświęcim

 Do grona gwiazd, które zagrają na stadionie MOSiR 16 czerwca, dołączają legendarni brytyjscy Dusiciele oraz izraelska gwiazda sceny niezależnej.
Koncertu The Stranglers z niecierpliwością oczekują fani zespołu, ale i osoby związane z branżą muzyczną. Nic dziwnego - ta kapela miała ogromny wpływ na rozwój muzyki rockowej. “Ich muzyka to mieszanka dynamicznych dźwięków z popem na bardzo dobrym poziomie. Jak na wywodzących się z punk rocka wykonawców, to przebojami mogliby obdarować wielu innych wykonawców.” - Tomasz Dereszyński, „Polska The Times”.

 

Fot. www.lifefestival.pl

 

“Z historią, która nadawałaby się na świetny scenariusz filmowy, z kompozycjami, które weszły do rockowego kanonu, The Stranglers to więcej niż kolejny zespół, to instytucja” - Łukasz Kamiński, „Co Jest Grane 24”
Wyjątkową muzykę gra także Totemo, izraelska artystka wykonująca muzykę elektroniczną oraz indie. W jej twórczości znajdziemy wciągające, futurystyczne melodie, którym towarzyszą niebanalne teksty - dotyczy to zwłaszcza piosenek z płyty “Desire Path”, które artystka napisała w okresie walki z chorobą nowotworową.

Oprócz The Stranglers i Totemo, 16 czerwca wystąpi także L.U.C. z orkiestrą Rebel Babel oraz zespół Europe.

 

www.lifefestival.pl
 

ZAPRASZAMY!

 


Dodaj komentarz
Komentarze nie odnoszące się bezpośrednio do treści artykułu, obraźliwe, nieprawdziwe oraz niezgodne z prawem, reklamowe publikowane bez zgody wydawcy mogą zostać usunięte przez administrację. Komentarz osoby niezalogowanej, który zawiera link/i jest zatwierdzany ręcznie przez administrację.