Najpopularniejsze wiadomości i informacje dla miasta Oświęcim

W dniu 4 grudnia 2017 roku w Szkole Podstawowej w Grojcu odbyły się Powiatowe Igrzyska Dzieci Szkolnych w tenisie stołowym. Celem turnieju było wyłonienie najlepszych zawodników, którzy będą reprezentować Powiat Oświęcim w zawodach rejonowych.

W dniu 4 grudnia 2017 roku w Szkole Podstawowej w Grojcu odbyły się Powiatowe Igrzyska Dzieci Szkolnych w tenisie stołowym. Celem turnieju było wyłonienie najlepszych zawodników, którzy będą reprezentować Powiat Oświęcim w zawodach rejonowych. Uczniowie startowali w kategorii indywidualnej oraz drużynowej. Gminę Oświęcim reprezentowali sami zawodnicy ze Szkoły Podstawowej z Brzezinki. Nasi uczniowie zaliczyli świetny występ i wszyscy awansowali do szczebla rejonowego rozgrywek! Najlepsza w kategorii indywidualnej okazała się Kornelia Zając zdobywając I miejsce, zaraz po niej II miejsce zajęła Agnieszka Waliczek, a III miejsce należało Miriam Szafraniec. Wśród chłopców najlepsze lokaty zajęli: Jakub Piela - II miejsce, Kacper Ochał - III miejsce oraz Bartosz Mijal - IV miejsce. W kategorii drużynowej nasi uczniowie okazali się bezkonkurencyjni i zarówno dziewczęta jak i chłopcy wywalczyli PIERWSZE miejsca w całym turnieju. Serdecznie gratulujemy i życzymy powodzenia na dalszym etapie rozgrywek!

GALERIA


Dodaj komentarz
Komentarze nie odnoszące się bezpośrednio do treści artykułu, obraźliwe, nieprawdziwe oraz niezgodne z prawem, reklamowe publikowane bez zgody wydawcy mogą zostać usunięte przez administrację. Komentarz osoby niezalogowanej, który zawiera link/i jest zatwierdzany ręcznie przez administrację.

logo RSS

OKSiR Oświęcim: Powiatowe Igrzyska Dzieci Szkolnych w tenisie stołowym