Najpopularniejsze wiadomości i informacje dla miasta Oświęcim

W dniu 12 lutego w siedzibie Koła Gospodyń w Grojcu odbyły się kolejne już warsztaty kulinarne organizowane wspólnie przez OKSiR i KGW Grojec. Tym razem spotkaliśmy się w Grojcu w ramach akcji „Ferie z OKSiR 2018”

W dniu 12 lutego w siedzibie Koła Gospodyń w Grojcu odbyły się kolejne już warsztaty kulinarne organizowane wspólnie przez OKSiR i KGW Grojec.

Tym razem spotkaliśmy się w Grojcu w ramach akcji „Ferie z OKSiR 2018 ” na zajęciach poświęconych pieczeniu domowej pizzy. Dzieci i młodzież jak zawsze w tym sołectwie dopisały obecnością i zapałem , dzięki czemu podczas zajęć było gwarno , wesoło i smacznie.

Do dyspozycji młodych kucharzy było domowe ciasto na pizzę oraz różne rodzaje produktów, które dzieci mogły dowolnie, według własnego smaku układać na swoich pizzach, które później zniknęły w ich brzuchach , ale też w części zabrane do domu celem poczęstowania rodziców.

Serdecznie dziękujemy paniom z Koła Gospodyń Wiejskich z sołectwa Grojec , które zawsze chętnie i z uśmiechem pomagają nam w organizacji i przeprowadzeniu warsztatów kulinarnych.

Dziękujemy Wam młodzi adepci sztuki kulinarnej za Waszą obecność i pracę,

Mamy nadzieje , że spotkamy się ponownie w zbliżające się Wakacje 2018.

 

GALERIA


Dodaj komentarz
Komentarze nie odnoszące się bezpośrednio do treści artykułu, obraźliwe, nieprawdziwe oraz niezgodne z prawem, reklamowe publikowane bez zgody wydawcy mogą zostać usunięte przez administrację. Komentarz osoby niezalogowanej, który zawiera link/i jest zatwierdzany ręcznie przez administrację.

logo RSS

OKSiR Oświęcim: Ferie 2018 - domowa pizza w Grojcu