Piknik z okazji Dnia Dziecka w Szkole Podstawowej w Zaborzu
W minioną środę, uczniowie Szkoły Podstawowej im. Komisji Edukacji Narodowej w Zaborzu mieli okazję świętować Dzień Dziecka na specjalnie zorganizowanym pikniku pod hasłem „Wszyscy gramy do jednej bramki”. To wyjątkowe wydarzenie przyciągnęło zarówno dzieci, jak i dorosłych, oferując mnóstwo atrakcji i wspólnej zabawy.
  1. Piknik z okazji Dnia Dziecka w Szkole Podstawowej w Zaborzu.
  2. Udział zaproszonych gości, w tym zastępcy wójta, przewodniczącego Rady Gminy i dyrektora CUW.
  3. Talent Show i inne atrakcje przygotowane dla dzieci.
  4. Współpraca nauczycieli, rodziców i lokalnych instytucji.

Podczas pikniku dzieci miały okazję zaprezentować swoje talenty w Talent Show, co dostarczyło wielu emocji i radości zarówno uczestnikom, jak i widzom. Oprócz tego, na dzieci czekały różnorodne atrakcje, które przygotowali nauczyciele we współpracy z rodzicami oraz lokalnymi instytucjami.

W wydarzeniu wzięli udział zaproszeni goście, w tym zastępca wójta Halina Musiał, przewodniczący Rady Gminy Adam Nowotarski oraz dyrektor Centrum Usług Wspólnych Gminy Oświęcim Agata Michalska. Obecność tych osób podkreśliła znaczenie i rangę wydarzenia, które stało się nie tylko okazją do zabawy, ale także do integracji społeczności szkolnej i lokalnej.

Za organizację i przebieg pikniku odpowiadali nauczyciele oraz rodzice, którzy wspólnie z eMotion Dance Academy, Przedsiębiorstwem Wodociągów i Kanalizacji w Oświęcimiu, WCR Oświęcim, Komendą Powiatową Policji w Oświęcimiu i OSP Poręba Wielka zapewnili dzieciom mnóstwo atrakcji. Można było zobaczyć, jak wspólna praca i zaangażowanie przynoszą wspaniałe efekty.

Dyrektor szkoły podkreślił, że takie wydarzenia są nie tylko doskonałą okazją do zabawy, ale również uczą dzieci współpracy, integracji i wzajemnego szacunku. Piknik „Wszyscy gramy do jednej bramki” to przykład, jak społeczność może wspólnie działać na rzecz dobra najmłodszych.

Fot. SP w Zaborzu


Według informacji z: Urząd Gminy Oświęcim