Spektakl „Przyjaźń i zaufanie” już 12 czerwca o 17:00 w MBP Oświęcim
Zanurz się w świat emocji i odkryj, czym jest prawdziwa przyjaźń i zaufanie! Zapraszamy na wyjątkowy spektakl teatralny w wykonaniu młodych talentów, który odbędzie się już 12 czerwca o godzinie 17:00. To wydarzenie, które z pewnością poruszy serca i umysły widzów.
  1. Spektakl „Przyjaźń i zaufanie” - 12 czerwca, godzina 17:00
  2. Występują uczestnicy warsztatów teatralnych „Młodzi dla młodych”
  3. Wstęp wolny
  4. Wystąpią: Hanna, Magdalena, Michał, Michał, Szymon

W auli Naszej Biblioteki odbędzie się spektakl „Przyjaźń i zaufanie”, na który serdecznie zapraszamy wszystkich mieszkańców. Młodzi artyści, uczestnicy warsztatów teatralnych „Młodzi dla młodych”, zaprezentują swoje umiejętności aktorskie, przekazując głębokie i uniwersalne wartości, które są fundamentem ludzkich relacji.

Spektakl to nie tylko okazja do podziwiania talentu młodych aktorów, ale też do refleksji nad tym, jak ważne są przyjaźń i zaufanie w naszym codziennym życiu. Na scenie zobaczymy Hannę, Magdalenę, Michała, Michała oraz Szymona, którzy w swoich rolach z pewnością zaskoczą i wzruszą publiczność.

Wstęp na wydarzenie jest wolny, co czyni je jeszcze bardziej dostępnym dla wszystkich chętnych. To doskonała okazja, aby spędzić popołudnie w towarzystwie kultury i młodych, pełnych pasji artystów.

Nie przegap tej wyjątkowej okazji! Spektakl odbędzie się już 12 czerwca o godzinie 17:00. Zapraszamy do auli Naszej Biblioteki na niezapomniane przeżycia teatralne.


Na podst. MBP Oświęcim