Urząd Miasta Oświęcim zbiera dane o kompostowaniu bioodpadów
Właściciele kompostowników w naszym mieście otrzymają specjalne ankiety. Urząd Miasta zaprasza do współtworzenia ekologicznej przyszłości poprzez udział w ankiecie dotyczącej zagospodarowania bioodpadów.
  1. Ankiety zostaną dostarczone do osób, które posiadają przydomowe kompostowniki.
  2. Zgromadzone dane pomogą w ustaleniu efektywności recyklingu i ponownego użycia odpadów.
  3. Możliwość dostarczenia wypełnionego formularza osobiście, pocztą lub drogą elektroniczną.
  4. Dodatkowe informacje dostępne są w Urzędzie Miasta oraz telefonicznie.

Urząd Miasta zachęca mieszkańców korzystających z przydomowych kompostowników do wypełnienia ankiety, która ma na celu zebranie informacji o ilości i rodzaju przetwarzanych odpadów. Zebrane dane będą miały kluczowe znaczenie przy obliczeniach związanych z recyklingiem i ponownym wykorzystywaniem odpadów, zgodnie z obowiązującymi przepisami. To ważny krok w kierunku bardziej zrównoważonej i ekologicznej gospodarki odpadami w naszej społeczności.

Ankietę można złożyć osobiście w siedzibie Urzędu Miasta przy ulicy Zaborskiej 2, przesłać tradycyjną pocztą lub przesłać skan dokumentu na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Wszelkie dodatkowe pytania można kierować do pokoju nr 32 w Urzędzie Miasta lub telefonicznie pod numerem (33) 842 91 32.

Udział w ankiecie to nie tylko obowiązek, ale i możliwość aktywnego uczestnictwa w tworzeniu ekologicznej przyszłości naszego miasta. Każdy wpisany w formularzu kilogram bioodpadów to krok w stronę lepszego jutra.


Na podstawie: Urząd Miasta Oświęcim