Jaka księgowość w Oświęcimiu? Jakie biuro rachunkowe w Oświęcimiu wybrać dla firmy?

Oświęcim to prężnie rozwijające się miasto w Małopolsce, gdzie swoje siedziby mają różne firmy. Każda z nich potrzebuje księgowości, a dzięki licznej obecności biur rachunkowych, mają one całkiem spory wybór. Poniżej prezentujemy kilku popularnych księgowych w Oświęcimiu.

Księgowa Teresa Sykulska

Księgowości warto poszukiwać lokalnie, w miejscu, w którym mieści się siedziba naszej firmy. Jeśli szukasz rachunkowości w Małopolsce, księgowa działająca na terenie Oświęcimia to m.in. www.sykulska.pl. W ofercie biura znajduje się między innymi doradztwo i zeznania podatkowe, kadry i płace, doradztwo biznesowe, a także księgowość firm, rozliczana w ramach pełnej księgowości, podatkowej książki przychodów i rozchodów, ewidencji przychodów czy ryczałtu ewidencjonowanego. Firma powstała w 1993 roku i ma swoją siedzibę w Chrzanowie.

TAX CENTRUM Jakub Janik

W Oświęcimiu mieści się także biuro TAX CENTRUM, które proponuje klientom szeroki zakres usług dla podmiotów gospodarczych. Biuro oferuje usługi w zakresie prowadzenia księgi przychodów i rozchodów KPiR, ksiąg handlowych, ewidencji VAT a także podmiotów, które rozliczają się na podstawie podatku zryczałtowanego. Firma proponuje klientom atrakcyjne ceny i dojazd do firmy, czy miejsca zamieszkania, co czyni ją niezwykle elastyczną.

Biuro Rachunkowe Paweł Mańka

Biuro Rachunkowe Paweł Mańka to firma oferująca klientom szeroki wachlarz usług, od ksiąg rachunkowych, podatkowej książki przychodów i rozchodów czy ewidencji przychodów, aż do spraw kadrowo-płacowych czy pomocy w wypełnianiu różnego rodzaju dokumentacji. Biuro cechuje indywidualne podejście do klienta. Firma może pochwalić się uprawnieniami ministerstwa finansów oraz wieloletnim doświadczeniem w zakresie księgowości i rachunkowości.

Global Elite Consulting Elżbieta Poroś

To firma z dwudziestoletnim doświadczeniem, która świadczy klientom różne usługi, między innymi w zakresie pozyskiwania dotacji na rozwój działalności czy otwarcie firmy. Biuro pomaga także osobom prywatnym w dokumentach potrzebnych do pozyskania pożyczki czy kredytu hipotecznego. Firma zajmuje się także poradami księgowymi oraz ogólnym doradztwem finansowym, głównie specjalizuje się jednak w dotacjach unijnych i różnego rodzaju biznes planach. Jako firma, Global Elite Consulting Elżbieta Poroś na rynku funkcjonuje od roku 2017 i działa dla spółek mających swoje siedziby na terenie województwa małopolskiego, śląskiego oraz świętokrzyskiego.

Mckadamus

Mcadamus to księgowy z kilkuletnim doświadczeniem w zakresie prowadzenia podatkowej księgi przychodów i rozchodów. Biuro oferuje klientom także kompleksowe usługi szkoleniowe w temacie PIT, VAT oraz właśnie KpiR, zarówno dla klientów indywidualnych, jak i firm i przedsiębiorstw. Firma oferuje swoje usługi w zakresie usług podatkowych, a także biura rachunkowego oraz kadr. Dzięki wąskiemu zakresowi działań, firma jest w stanie rzetelnie i dokładnie obsłużyć swoich klientów.