Najpopularniejsze wiadomości i informacje dla miasta Oświęcim

Grafika z napisem Ważny Komunikat.

Poniżej prezentujemy informację w sprawie bieżącego funkcjonowania Referatu Zamiejscowego Wydziału Architektury i Budownictwa w Kętach.

Wydział nadal pracuje, z wyłączeniem bezpośredniego kontaktu z interesantami – mówi Aneta Staroń, naczelniczka Wydziału Architektury i Budownictwa w Starostwie Powiatowym w Oświęcimiu.

Wnioski do referatu w Kętach można składać po uzgodnieniu telefonicznym pod numerem telefonu: 33/844 76 00 wew. 333 w siedzibie referatu lub w Starostwie Powiatowym w Oświęcimiu (ul. Wyspiańskiego 10) – do pojemnika stojącego przy drzwiach, opisanego “Wydział Architektury i Budownictwa”, bądź też za pośrednictwem poczty, na adres: Starostwo Powiatowe w Oświęcimiu, ul. Wyspiańskiego 10, 32-600 Oświęcim, z dopiskiem “WAB Kęty” – informuje pani naczelnik.

Do 27 października br. kontakt z kierownikiem referatu tylko telefoniczny pod numerem: 33/84 49 717 lub drogą elektroniczną: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.