Najpopularniejsze wiadomości i informacje dla miasta Oświęcim

 
 

Można wreszcie skorzystać z huśtawek i zjeżdżalni. Dostępne są też siłownie "pod chmurką". Trzeba jednak cały czas pamiętać o specjalnych środkach ostrożności.

- - - - -

Szukasz udanych wakacje? Wybierz hotel z Aquaparkiem w Turcji: http://www.okiemturysty.pl/najlepsze-hotele-z-aquaparkiem-w-turcji/ Spędź wyjątkowy urlop za niewielkie pieniądze, w cudownych warunkach. Wydaje ci się to niemożliwe? To jest jak najbardziej dostępne.

- - - - -

Place zabaw są pod opieką Ośrodka Kultury, Sportu i Rekreacji Gminy Oświęcim. W związku z sytuacją epidemiczną został opracowany specjalny regulamin korzystania z tych obiektów. Zgodnie z nim konieczne jest dezynfekowanie dłoni przed wejściem i przy opuszczaniu placów zabaw. Obowiązuje też zachowanie bezpiecznego, dwumetrowego dystansu. Gdyby to okazało się jednak niemożliwe, dorośli muszą używać maseczek.


W regulaminie czytamy również:

Ośrodek Kultury Sportu i Rekreacji informuje, że dołożył starań, by przygotować plac zabaw tak, by był możliwie bezpieczny. Dezynfekowanie placów zabaw należy do administrujących terenem, dlatego będziemy robić to systematycznie, zgodnie z wytycznymi GIS. Nie ma jednak możliwości, by ktoś czuwał na placu zabaw nieustannie i dezynfekował sprzęt po każdorazowym użyciu przez dziecko. Dlatego liczymy na zdrowy rozsądek i apelujemy do rodziców i opiekunów: miejcie pieczę nad swoimi pociechami!


Regulamin korzystania z placu zabaw w okresie pandemii koronawirusa COVID 19 od dnia 1 czerwca 2020 r. do odwołania (pdf).

 

 
 

 

Artykuły promocyjne

OKSiR Oświęcim: Place zabaw otwarte