Sale konferencyjne w małopolskim czy mazowieckim – sprawdź oferty

Konferencje w Hotelu Gromada Centrum w Warszawie

Położony w centrum Warszawy Hotel Gromada jest doskonale przygotowany do organizowania konferencji, szkoleń, eventów oraz wszelkich wydarzeń biznesowych. Zaplecze konferencyjne obiektu to 5 przestronny, klimatyzowanych sal. Trzy największe można dowolnie łączyć, tworząc z nich przestrzeń konferencyjną dopasowaną do konkretnych potrzeb. Sale posiadają doskonałej klasy sprzęt audiowizualny i multimedialny oraz dostęp do bezprzewodowego internetu. Hotel zapewnia świetnie zaplecze gastronomiczne i noclegowe, można w nim zorganizować nawet kilkudniowe wydarzenie. Do dyspozycji uczestników konferencji jest wiele atrakcji hotelowych. Więcej ciekawych miejsc konferencyjnych w województwie mazowieckim znajdą Państwo na http://www.salekonferencyjne.pl/wojewodztwo/mazowieckie/

Adres: PL. Powstańców Warszawy 2, 00-030 Warszawa, tel. 22 58 29 100

Konferencje w Hotelu Arkadia Royal

Elegancki Hotel Arkadia Royal to doskonałe miejsce do organizowania konferencji na światowym poziomie. Hotel posiada 5 dużych, jasnych i przestronnych sal konferencyjnych, w których można zorganizować każde wydarzenie branżowe. Wszystkie sale są klimatyzowane, komfortowo wyposażone, posiadają nowoczesny sprzęt multimedialny i audiowizualny, a także dostęp do bezprzewodowego internetu. Uczestnicy kilkudniowych wydarzeń mają możliwość zakwaterowania w ekskluzywnych hotelowych apartamentach. Natomiast hotelowa restauracja zapewnia serwisy kawowe, lunche, kolacje biznesowe i eleganckie przyjęcia. Hotel jest doskonale skomunikowany z centrum Warszawy, a jednocześnie położony w urokliwym miejscu w otoczeniu parku. Organizacja konferencji w takim miejscu gwarantuje pełen sukces. Więcej eleganckich miejsc konferencyjnych w stolicy i okolicach można znaleźć na http://www.warszawa.salekonferencyjne.pl/.

Adres: ul. Czecha 10, 04-555 Warszawa, tel. 22 517 36 60

Konferencje w Hotelu Kossak w Krakowie

W poszukiwaniu dobrych miejsc konferencyjnych w Krakowie warto zajrzeć na http://www.krakow.salekonferencyjne.pl/. Jednym z polecanych obiektów jest położony w sercu miasta Hotel Kossak. To elegancki, zabytkowy obiekt, który jest doskonale i nowocześnie wyposażony, zapewniając kompleksową ofertę dla klientów biznesowych. W hotelu znajdują się 3 duże sale konferencyjne, których powierzchnię można dowolnie łączyć, a także szereg mniejszych sal szkoleniowych, idealnych na spotkania biznesowe w mniejszym gronie. Sale konferencyjne są świetnie zaprojektowane i komfortowo wyposażone we wszystkie niezbędne sprzęty konferencyjne. Hotel zapewnia również doskonałe zaplecze noclegowe oraz kulinarne. Hotelowa restauracja organizuje serwisy kawowe, obiady, lunche oraz eleganckie przyjęcia biznesowe. Organizacja konferencji w tak luksusowym i reprezentacyjnym miejscu z pewnością zakończy się sukcesem.

Adres: Plac Kossaka 1, 31-106 Kraków, tel. 12 379 59 00