W ramach noworocznego kolędowania, na scenie Młodzieżowej Piwnicy Artystycznej zaprezentowali się młodzi aktorzy pracujący w MDK pod opieką pani Izabeli Paszko oraz muzycy pracujący pod opieką pani Kamili Sibik i pana Janusza Majcherka.

Uzdolniona młodzież przedstawiła piękny program słowno-muzyczny „Anioły są wśród nas”.

Na scenie wystąpili: Julia Odrobina, Natalia Marciniec, Marta Jurkiewicz, Zuzanna Jurkiewicz, Zuzanna Pacocha, Emilia Śmieszkowicz, Julia Cabak, Martyna Kubas, Stefan Andruszko, Monika Krajniewska, Agata Leśniak, Zuzanna Bratek, Anna Walancik, Melania Rak, Julia Gabryel. W organizacji uczestniczył też Konrad Romański.

Publiczność została oczarowana niesamowitą atmosferą, stworzoną przez występujących, a po zakończeniu nagrodziła ich gromkimi brawami i licznymi pochwałami.

(źródło: Młodzieżowy Dom Kultury w Oświęcimiu)


Dodaj komentarz
Komentarze nie odnoszące się bezpośrednio do treści artykułu, obraźliwe, nieprawdziwe oraz niezgodne z prawem, reklamowe publikowane bez zgody wydawcy mogą zostać usunięte przez administrację. Komentarz osoby niezalogowanej, który zawiera link/i jest zatwierdzany ręcznie przez administrację.