Oświęcim. Kierująca przejechała  przez środek dużego ronda,  bo …. go nie zauważyła

W niedzielny wieczór [02.12.2018] policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Oświęcimiu interweniowali w sprawie kolizji drogowej do której doszło w Oświęcimiu na ulicy Konopnickiej.

Do zdarzenia doszło tuż po godzinie 18.00. Mieszkaniec Oświęcimia telefonicznie zaalarmował Policję, że najprawdopodobniej nietrzeźwy kierowca samochodu osobowego, przejechał przez środek ronda znajdującego się na skrzyżowaniu ulic Konopnickiej z Nideckiego w Oświęcimiu. Na miejsce natychmiast pojechali policjanci, którzy tuż za skrzyżowaniem zauważyli samochód marki Skoda z uszkodzonym kołem. W trakcie rozmowy z 44 – letnią mieszkanką powiatu chrzanowskiego, która kierowała pojazdem policjanci potwierdzili, że to ona, w tak nietypowy sposób, pokonała dość duże rondo - ponieważ go nie zauważyła. W tym przypadku skończyło się jedynie na mandacie, punktach karnych oraz wymianie uszkodzonego koła.

Policjanci w dalszym ciągu apelują do kierowców o zmniejszenie prędkości oraz zachowanie szczególnej uwagi za kierownicą. Czasem wystarczy tylko chwila roztargnienia , aby doszło do nieszczęścia.


Dodaj komentarz
Komentarze nie odnoszące się bezpośrednio do treści artykułu, obraźliwe, nieprawdziwe oraz niezgodne z prawem, reklamowe publikowane bez zgody wydawcy mogą zostać usunięte przez administrację. Komentarz osoby niezalogowanej, który zawiera link/i jest zatwierdzany ręcznie przez administrację.