Najpopularniejsze wiadomości i informacje dla miasta Oświęcim

Organizatorzy imprez skierowanych do dzieci oraz eventów, w których dzieci uczestniczą poniekąd przy okazji nie ustają w wysiłkach, aby zapewnić najmłodszym uczestnikom zabawy mocy atrakcji. Podczas burzy mózgów poprzedzających organizację eventu pada wiele propozycji, które ostatecznie są odrzucane na rzecz wynajmu dmuchanych placów zabaw. Dlaczego? Czy wynajem dmuchańców to rzeczywiście najlepsza z opcji, czy może zwyczajne pójście na łatwiznę?

Dzisiejszy artykuł poświęciliśmy organizacji eventów dla dzieci oraz imprez z ich udziałem. Jeśli czeka Cię organizacja tego typu eventu koniecznie sprawdź, czy wynajem dmuchańców to rozwiązanie dla Ciebie! W końcu nie każdy event musi się opierać na dmuchanych placach zabaw, a może jednak?

 

Zalety dmuchańców

Oczywiście, gdyby bardzo nam na tym zależało moglibyśmy wskazać zarówno wady, jak i zalety dmuchanych placów zabaw. Jednak wad – poza cenzusem wagowym dla uczestników zabawy – jest tak niewiele, iż zdecydowaliśmy, że nie warto zaprzątać sobie nimi głowy i skupiliśmy się wyłącznie na zaletach dmuchańców, które możemy wykorzystać podczas organizowanego eventu.

W tym miejscu warto wskazań m.in. na:

  • dużą przepustowość atrakcji, której jednorazowo może korzystać nawet od kilku do kilkudziesięciu uczestników, co stwarza niepowtarzalną okazję do organizacji konkursów wymagających rywalizacji uczestników, takich jak na przykład wyścigi;

  • duży rozmiar atrakcji, która do tego stopnia rzuca się w oczy, iż nie trzeba jej dodatkowo promować; dmuchany plac zabaw może pełnić rolę swoistego centrum, wokół którego możemy zlokalizować pomniejsze atrakcje dla najmłodszych – trafią tam niezależnie od tego, czy atrakcje te będą rozreklamowane, czy też nie;

  • atrakcyjny wygląd, który może pełnić rolę dekoracji, w szczególności podczas imprez tematycznych, przy organizacji których zależy nam na stworzeniu określonego klimatu; dmuchańce dostępne w wynajmie są tak różnorodne pod względem kształtu, rozmiaru oraz szaty graficzne, iż z łatwością znajdziemy wśród nich rozwiązanie w pełni odpowiadające wymogą naszego eventu;

  • relatywnie niską cenę wynajmu, która oferuje doskonały stosunek ceny do jakości atrakcji umożliwiając tym samym wzbogacenie eventu o naprawdę pożądaną formę rozrywki bez jednoczesnego narażania budżetu na niepotrzebne wydatki;

  • wynajem dmuchańca wraz z obsługą, co całkowicie odciąża organizatora wydarzenia w zakresie wszelkich czynności związanych z szerokorozumianą obsługą atrakcji, od jej instalacji na miejscu eventu, po dbanie o bezpieczeństwo uczestników w trakcie zabawy oraz prawidłową dezinstalację urządzenia; teoretycznie obsługa dmuchańców nie jest wcale skomplikowana, jednak ze względu na zapewnienie prawidłowego użytkowania atrakcji większość firm specjalizujących się w wynajmie tego typu urządzeń wraz z urządzeniem do dyspozycji organizatora imprezy oddaje wykwalifikowany personel techniczny, dodatkową zaletą wynajmu dmuchanego placu zabaw wraz obsługą jest pewność, iż urządzenie nie zostanie uszkodzone podczas nieprawidłowego montażu lub demontażu, czy też użytkowania przez uczestników imprezy, w związku z czym nie zostaniemy obarczeni dodatkowymi kosztami związanymi z usunięciem ewentualnych szkód.

 

Podsumujmy…

Na zakończenie zastanówmy się, czy wynajem dmuchańców – dmuchanych zjeżdżalni, pneumatycznych ścianek wspinaczkowych oraz placów zabaw wszelkiej maści – to rzeczywiście taki dobry pomysł na atrakcję dla najmłodszych? Podczas gdy przeciwnicy dmuchańców stwierdza, że skoncentrowanie na nich uwagi dzieci to ewidentne pójście po linii najmniejszego oporu, ich zwolennicy będą gorączkowo zaprzeczać. Dlaczego? Bo żadna inna dostępna atrakcja nie zapewnia najmniejszym uczestnikom eventu tyle frajdy, co możliwość biegania, tarzania się i rzucania na dmuchane elementy placu zabaw, które są miękkie i doskonale amortyzują upadki przeciwdziałając ewentualnym kontuzjom. Nigdzie indziej dzieci nie mogą robić tego, co robią podczas zabawy na dmuchanych zamkach i zjeżdżalniach. Dlaczego więc nie dać im tej możliwości podczas naszej imprezy? To, że oferowane rozwiązanie jest popularne i cieszy się niesłabnącym zainteresowaniem dzieci od pokoleń świadczy tylko o tym, że jest to fajna atrakcja, którą warto uwzględnić podczas planowania imprezy.

Dodaj komentarz
Komentarze nie odnoszące się bezpośrednio do treści artykułu, obraźliwe, nieprawdziwe oraz niezgodne z prawem, reklamowe publikowane bez zgody wydawcy mogą zostać usunięte przez administrację. Komentarz osoby niezalogowanej, który zawiera link/i jest zatwierdzany ręcznie przez administrację.