Grojec.  Motocyklista stracił prawo jazdy na trzy miesiące za nadmierną prędkość

W dniu 21 sierpnia 2018 policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego oświęcimskiej komendy Policji, zatrzymali prawo jazdy motocykliście, który przekroczył dozwoloną prędkość o 55km/h.

Do zdarzenia doszło tuż po godzinie14.00 na ulicy Beskidzkiej w Grojcu, gdzie policjanci pilnujący bezpieczeństwa w ruchu drogowym, zauważyli jadącego z dużą prędkością motocyklistę. Pomiar prędkości wskazał 105km/h przy dozwolonej 50km/h. Jak się okazało za kierownicą Suzuki siedział 40 – letni mieszkaniec Olkusza.

W związku z przekroczeniem prędkości o 55 km/h policjanci zatrzymali motocykliście prawo jazdy, które będzie mógł odzyskać za trzy miesiące, a materiały w sprawie wykroczenia którego się dopuścił zostaną przekazane do sądu z wnioskiem o ukaranie.


Dodaj komentarz
Komentarze nie odnoszące się bezpośrednio do treści artykułu, obraźliwe, nieprawdziwe oraz niezgodne z prawem, reklamowe publikowane bez zgody wydawcy mogą zostać usunięte przez administrację. Komentarz osoby niezalogowanej, który zawiera link/i jest zatwierdzany ręcznie przez administrację.