Najpopularniejsze wiadomości i informacje dla miasta Oświęcim

Rodziny z dziećmi, poszukując idealnego mieszkania, kierują się przede wszystkim komfortową i bezpieczną przestrzenią oraz jego rozmiarem. Przyjazna, spokojna lokalizacja i odrobina przestrzennego luksusu to spełnienie marzeń każdego młodego rodzica. Nowe mieszkania Bronowice znakomicie odwzorowują ideał lokum dla rodziny w rzeczywistości – umiejscowione są w centrum, przy jednoczesnej bliskości natury. Dzięki temu dzieci mają przestrzeń do zabawy wśród terenów zieleni (plac zabaw), a dorośli mogą wybrać się na relaksujący spacer, fitness na świeżym powietrzu lub wycieczkę rowerową. Warto także zauważyć, że dzięki dogodnej lokalizacji dojazd do pracy, przedszkola lub szkoły nie jest tutaj nawet najmniejszym problemem.

 

Apartamenty Waleczna w Bronowicach są wprost stworzone dla rodzin z dziećmi. W ich skład wchodzą cztery budynki, w których znajduje się osiem mieszkań z niesamowicie funkcjonalnym rozkładem. W każdym budynku znajdują się dwa lokale mieszkalne: jedno na piętrze, drugie na poddaszu. Apartamenty są duże, przestronne i łatwe do zaaranżowania, a ich metraż wynosi 70m2 i 74m2 – a więc oferują mnóstwo miejsca dla spożytkowania ogromnych, dziecięcych pokładów energii. Wszystkie mieszkania składają się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, trzech sypialni (pokoi), łazienki oraz toalety, dzięki czemu nawet rodzina z licznym potomstwem znajdzie tu miejsce dla siebie. Innymi ważnymi atutami apartamentów w Bronowicach są wielkie okna wpuszczające dużo światła do wnętrza oraz przestronne balkony, które można zaaranżować w miejsce spotkań z bliskimi lub dodatkową strefę zabaw dla swoich pociech.

 

Ogromną zaletą apartamentów w Bronowicach jest również wcześniej wspomniana lokalizacja, która oferuje bliskość infrastruktury miejskiej, korzystną komunikację i bogato zazieleniony teren wokół. Zakupy lub skorzystanie z innych niezbędnych usług lub rozgrywek nie stanowią tutaj wyzwania. W pobliżu znajduje się między innymi Galeria Bronowice, Castorama, Ikea, Makro oraz droga wylotowa na obwodnicę i autostradę A4. Korzyścią zamieszkania w Bronowicach jest również fakt, że dzielnica stale się rozwija i coraz więcej inwestycji się w niej pojawia. W najbliższej okolicy już teraz powstają sklepy, przedszkola, szkoły i placówki służby zdrowia oraz znacznie więcej projektów (szczególnie mieszkaniowych). Krakowscy deweloperzy prześcigają się w propozycjach, gwarantując między innymi wysoki standard, nowoczesność, wygodę oraz funkcjonalność. Apartamenty oferują również nietuzinkową estetykę, duży metraż mieszkania i projekt z myślą o rodzinach z dziećmi.

 

Wielopokojowe mieszkania w Bronowicach to doprawdy znakomita oferta dla rodzin, które poszukują zarówno spokoju i wygody, jak i wysokiego standardu oraz atrakcyjnej lokalizacji mieszkania. Apartamenty przy ulicy Walecznej w Krakowie bez wątpienie spełnią wszelkie oczekiwania i potrzeby każdej rodziny oraz pomogą w rozpoczęciu nowego etapu w życiu. Inwestycja w nowe mieszkanie jest zawsze dobrym wyborem – szczególnie w tak obiecującej dzielnicy Krakowa jak Bronowice.