Najpopularniejsze wiadomości i informacje dla miasta Oświęcim

wernisaz OCK

Wczoraj odbył się wernisaż wystawy fotograficznej eksponującej prace ponad 40 uczestników projektu pod nazwą ”Nasze dziedzictwo-nasza przyszłość” realizowanego we współpracy z partnerskim Miastem Czadca w Słowacji.

Podczas projektu uczestnicy odkrywali uroki przyrody, obiekty kulturalne oraz historyczne. Wykonali wspólnie ponad 1000 zdjęć. Spośród tego ogromu prac udało się wybrać takie, które pokazują charakter miejsc w których żyjemy, które zapoznają nas z urokami przyrody oraz obiektami kulturalnymi i związanymi z nimi historią. Fotografie zachęcają nas, nasze rodziny i naszych rodaków do wzajemnych odwiedzin i odkrywania tak bliskich, a jednak nieznanych atrakcji.

Wystawa będzie eksponowana Oświęcimskim Centrum Kultury przez trzy tygodnie, a następnie zainstalowana zostanie w Domu Kultury w Czadcy. Jej uroczyste otwarcie zaplanowano na 24 sierpnia o godz. 15.00. Wszystkich chętnych zapraszamy na otwarcie do naszego partnerskiego miasta.


Dodaj komentarz
Komentarze nie odnoszące się bezpośrednio do treści artykułu, obraźliwe, nieprawdziwe oraz niezgodne z prawem, reklamowe publikowane bez zgody wydawcy mogą zostać usunięte przez administrację. Komentarz osoby niezalogowanej, który zawiera link/i jest zatwierdzany ręcznie przez administrację.