Najpopularniejsze wiadomości i informacje dla miasta Oświęcim

Zator. Policjanci poszukują sprawcy uszkodzenia mienia

Policjanci z Komisariatu Policji w Zatorze poszukują sprawcy uszkodzenia mienia. Poszukiwany chuligan,
w nocy z 28/29 maja 2018 roku, około godziny 2.15 /na monitoringu przesunięcie czasowe/, w Zatorze na ulicy Słowackiego urwał lusterko z zaparkowanego samochodu marki Toyota, a następnie wszedł na teren Centrum Aktywizacji Zawodowej, gdzie dokonał uszkodzenia drzwi wejściowych, kosza na śmieci oraz elementów oświetlenia zewnętrznego.

Pracujący nad sprawą funkcjonariusze zabezpieczyli monitoring, na którym utrwalony został wizerunek podejrzanego i jego karygodne zachowanie. Sprawca to młody mężczyzna ubrany w szarą koszulkę z krótkim rękawem, beżowe spodenki i ciemne buty sportowe z białymi paskami. Dookoła prawego ramienia, tuż nad łokciem, ma najprawdopodobniej duży ciemny tatuaż.

W związku z powyższym, apelujemy do osób, które rozpoznają mężczyznę na zdjęciach lub nagraniu z monitoringu, o kontakt z Komisariatem Policji w Zatorze pod numer telefonu 33 84 10 997 lub z najbliższą jednostką Policji pod numer alarmowy 997. Zapewniamy anonimowość.

Loading Video...

Dodaj komentarz
Komentarze nie odnoszące się bezpośrednio do treści artykułu, obraźliwe, nieprawdziwe oraz niezgodne z prawem, reklamowe publikowane bez zgody wydawcy mogą zostać usunięte przez administrację. Komentarz osoby niezalogowanej, który zawiera link/i jest zatwierdzany ręcznie przez administrację.