Najpopularniejsze wiadomości i informacje dla miasta Oświęcim

10 maja (czwartek) przy Powiatowym Zespole nr 4 Szkół Ekonomiczno – Gastronomicznych w Oświęcimiu oraz przy Powiatowym Zespole nr 2 Szkół Ogólnokształcących Mistrzostwa Sportowego i Technicznych w Oświęcimiu, mieszkańcy powiatu będą mogli skorzystać z bezpłatnych badań w ramach Dnia Pielęgniarki i Położnej. Wydarzenie organizowane jest przez Małopolską Okręgową Izbę Pielęgniarek i Położnych we współpracy ze Starostwem Powiatowym w Oświęcimiu.

W ramach programu przewidziano m.in. bezpłatne badania profilaktyczne poziomu glukozy oraz ciśnienia dla osób w wieku 40-65 lat. Wydarzenie zostało objęte patronatem honorowym Wojewody Małopolskiego.

W związku z powyższym w imieniu starosty oświęcimskiego, zapraszamy Państwa serdecznie 10 maja w godzinach do 10.00 do 13.00 do powiatowych szkół ponadgimnazjalnych.

(NM)


Dodaj komentarz
Komentarze nie odnoszące się bezpośrednio do treści artykułu, obraźliwe, nieprawdziwe oraz niezgodne z prawem, reklamowe publikowane bez zgody wydawcy mogą zostać usunięte przez administrację. Komentarz osoby niezalogowanej, który zawiera link/i jest zatwierdzany ręcznie przez administrację.