Stand-up Piotra Szumowskiego w Oświęcimiu
Stand-up Piotra Szumowskiego w Oświęcimiu
Informacje o wydarzeniu
Piotr Szumowski zaprasza na swój najnowszy solowy program komediowy, który odbędzie się w Oświęcimiu. Artysta, znany z licznych występów stand-up oraz popularnych monologów, tym razem zaprezentuje ponad godzinną opowieść pełną humoru i refleksji. W programie pojawią się także elementy wspierające całość występu.
Data i miejsce
Występ odbędzie się w poniedziałek, 6 października 2025 roku o godzinie 19:00 czasu środkowoeuropejskiego (CEST). Miejscem wydarzenia jest Oświęcimskie Centrum Kultury, usytuowane przy ulicy Śniadeckiego 24 w Oświęcimiu.
Organizacja i zasady uczestnictwa
Wydarzenie organizowane jest przez Oświęcimskie Centrum Kultury. Podczas występu uczestnicy proszeni są o schowanie telefonów komórkowych do specjalnych kopert przygotowanych przez organizatorów, co ma na celu zapewnienie komfortu i skupienia na występie.
Wstęp jest przeznaczony dla osób powyżej 18 roku życia. Młodzież w wieku od 16 do 18 lat może uczestniczyć jedynie za pisemną zgodą rodziców. W trakcie wydarzenia może być prowadzona rejestracja wizualna, a zakup biletu oznacza zgodę na wykorzystanie wizerunku. Zabronione jest jednak nagrywanie zarówno audio, jak i wideo występu.
Organizator zastrzega sobie prawo do wyproszenia osób zakłócających przebieg imprezy bez możliwości zwrotu kosztów biletu. Bilety dostępne są wyłącznie poprzez stronę internetową sprzedającą bilety.
Ostatnie Artykuły

Kajaki wracają na Sołę - majowy spływ znów rusza z Bulwarów

Bieszczadzka legenda o miłości i burzy zagra w Oświęcimiu

Dzieci pokazały Oświęcim odporny na zmiany klimatu. Jury wybrało najlepsze prace

Rok utrudnień na Wadowickiej. Rusza kolejny etap obwodnicy Zatora

Blisko 100 nowych ochotników rozpoczęło szkolenie w małopolskim WOT

W Oświęcimiu oddadzą hołd ofiarom wojny. Będą kwiaty i hymn

Szepty lasu" - film, który zamienia ekran w dziką ścieżkę

Guillermo del Toro ożywia Frankensteina - mroczny seans, który wciąga

Oświęcim wspiera jubileusz krwiodawców – 60 lat pomocy innym

W Grojcu padły ważne słowa o zdrowiu kobiet i sile wsparcia

Dwaj rowerzyści z Witkowic zatrzymani - jeden miał 1,3 promila alkoholu

Edukacja włączająca na poważnie. W Oświęcimiu eksperci rozłożą ją na czynniki pierwsze

Dowóz dzieci z niepełnosprawnościami do szkół. Rusza nabór wniosków

