Oświęcim. Dwaj poszukiwani wpadli w ręce dzielnicowych

Wczoraj dzielnicowi z oświęcimskiej komendy Policji, podczas obchodu rejonów służbowych, zatrzymali dwóch mężczyzn poszukiwanych przez sąd. Jeszcze tego samego dnia obaj trafili do zakładu karnego.

Do pierwszego zatrzymania doszło w Osieku tuż przed godziną 11.00. Na ulicy Głównej policjanci zauważyli 55 – letniego mieszkańca Witkowic, poszukiwanego przez sąd. Podczas jego legitymowania funkcjonariusze potwierdzili personalia oraz fakt, że to on jest poszukiwany. Kilka godzin później dzielnicowi wypatrzyli, siedzącego na jednej z ławeczek przed Oświęcimskim Centrum Kultury poszukiwanego 59 – letniego mieszkańca Oświęcimia. Mężczyzna również uchylał się przed grożącą mu karą pozbawienia wolności. Obaj poszukiwani trafili do oświęcimskiej komendy Policji, a następnie, jeszcze tego samego dnia zostali osadzeni w jednym z zakładów karnych.


Dodaj komentarz
Komentarze nie odnoszące się bezpośrednio do treści artykułu, obraźliwe, nieprawdziwe oraz niezgodne z prawem, reklamowe publikowane bez zgody wydawcy mogą zostać usunięte przez administrację. Komentarz osoby niezalogowanej, który zawiera link/i jest zatwierdzany ręcznie przez administrację.