Najpopularniejsze wiadomości i informacje dla miasta Oświęcim

Oświęcim. Mieszkanka Oświęcimia znalazła pieniądze i przekazała Policji

Wzorową postawą wykazała się mieszkanka Oświęcimia. Kobieta w dniu 3 stycznia br., w jednym z bankomatów, znajdujących się na terenie Oświęcimia, znalazła pieniądze i przekazała je do oświęcimskiej komendy.

Wczoraj przed południem do Komendy Powiatowej Policji w Oświęcimiu zgłosiła się 27 – letnia mieszkanka Oświęcimia, która oświadczyła, że w bankomacie przy ulicy Śniadeckiego w Oświęcimiu, znalazła plik banknotów. Pieniądze najprawdopodobniej pozostawiła osoba, która tuż przed nią korzystała z bankomatu. Dzielnicowy, który rozmawiał z kobietą sporządził odpowiednią dokumentację, a następnie zabezpieczył pieniądze oraz wydruk z bankomatu. Aktualnie prowadzone są czynności zmierzające do ustalenia właściciela gotówki.

Osoba, która pozostawiła pieniądze w bankomacie, może je odebrać w oświęcimskiej komendzie. Jeśli jednak, w najbliższym czasie po pieniądze nikt się nie zgłosi, zostaną one przekazane do właściwego banku.


Dodaj komentarz
Komentarze nie odnoszące się bezpośrednio do treści artykułu, obraźliwe, nieprawdziwe oraz niezgodne z prawem, reklamowe publikowane bez zgody wydawcy mogą zostać usunięte przez administrację. Komentarz osoby niezalogowanej, który zawiera link/i jest zatwierdzany ręcznie przez administrację.