Najpopularniejsze wiadomości i informacje dla miasta Oświęcim

Kęty. Policjanci z Kęt otrzymali nowy, oznakowany radiowóz

W Komisariacie Policji w Kętach odbyło się uroczyste spotkanie, podczas którego Pan Krzysztof Jan Klęczar Burmistrz Miasta i Gminy Kęty oraz insp. Robert Chowaniec Komendant Powiatowy Policji
w Oświęcimiu, przekazali kęckim policjantom nowy radiowóz oznakowany.

Podczas spotkania Burmistrz Miasta i Gminy Kęty, bardzo dobrze ocenił współpracę z kęcką Policją, dostrzegając zaangażowanie policjantów w realizację działań, mających wpływ na poprawę bezpieczeństwa oraz niesienie pomocy mieszkańcom gminy. Nowy sprzęt transportowy z całą pewnością tę służbę usprawni.

Za dotychczasową bardzo dobrą współpracę oraz wsparcie Policji w działaniach dot. poprawy bezpieczeństwa i warunków pracy policjantów, podziękowania na ręce Burmistrza przekazał Komendant Powiatowy Policji w Oświęcimiu. W imieniu policjantów z Komisariatu Policji w Kętach, podziękowania złożył asp. szt. Maciej Molenda Komendant Komisariatu Policji w Kętach.

Radiowóz został zakupiony za połączone środki pochodzące w połowie z budżetu Policji, a w połowie z budżetu Miasta i Gminy Kęty. Nowy radiowóz to Opel Astra z silnikiem o pojemności 1,6 i mocy blisko 200KM, który posiada nowoczesne wyposażenie. Będzie wykorzystywany do służby patrolowo – interwencyjnej na terenie Miasta i Gminy Kęty.


Dodaj komentarz
Komentarze nie odnoszące się bezpośrednio do treści artykułu, obraźliwe, nieprawdziwe oraz niezgodne z prawem, reklamowe publikowane bez zgody wydawcy mogą zostać usunięte przez administrację. Komentarz osoby niezalogowanej, który zawiera link/i jest zatwierdzany ręcznie przez administrację.