Najpopularniejsze wiadomości i informacje dla miasta Oświęcim

Gmina Oświęcim.  Poszukiwany listem gończym wpadł podczas kontroli drogowej

W dniu 26 listopada 2017 policjanci z oświęcimskiej drogówki zatrzymali 35 – letniego mieszkańca województwa mazowieckiego, poszukiwanego listem gończym. Mężczyzna ukrywał się na terenie Anglii, lecz podczas krótkiego pobytu w Polsce, wpadł podczas kontroli drogowej, związanej z niesprawnym oświetleniem pojazdu.

Do zdarzenia doszło tuż po godzinie 14.00, kiedy policjanci pilnowali bezpieczeństwa w ruchu drogowym na trasie Oświęcim – Kęty. W miejscowości Grojec zatrzymali do kontroli drogowej samochód marki Audi mający niesprawne oświetlenie. Za kierownicą pojazdu siedział 35 – letni mieszkaniec województwa mazowieckiego. Po zweryfikowaniu jego danych personalnych okazało się, że jest on poszukiwany listem gończym przez Prokuraturę Rejonową w Zwoleniu.

W związku z powyższym poszukiwany został zatrzymany i trafił do pomieszczeń dla osób zatrzymanych oświęcimskiej komendy Policji, a następnie osadzony w jednym z zakładów karnych.


Dodaj komentarz
Komentarze nie odnoszące się bezpośrednio do treści artykułu, obraźliwe, nieprawdziwe oraz niezgodne z prawem, reklamowe publikowane bez zgody wydawcy mogą zostać usunięte przez administrację. Komentarz osoby niezalogowanej, który zawiera link/i jest zatwierdzany ręcznie przez administrację.