Dojrzała ekipa - gry, łamigłówki i rozmowy dla seniorów w Oświęcimiu

2 min czytania
Dojrzała ekipa - gry, łamigłówki i rozmowy dla seniorów w Oświęcimiu

W Oświęcimiu pojawia się kolejna okazja, by spędzić poranek w towarzystwie osób w podobnym wieku, poćwiczyć pamięć i zamienić kilka książkowych uwag. Spotkanie Dojrzałej Ekipy ma swobodny, sąsiedzki charakter i zachęca do wspólnej zabawy i rozmowy 🙂📚.

  • Dojrzała ekipa - spotkanie postawi na łamigłówki, krzyżówki i rozmowy o książkach
  • Zapisy do Dojrzałej ekipy odbywają się w Czytelni i telefonicznie

Dojrzała ekipa - spotkanie postawi na łamigłówki, krzyżówki i rozmowy o książkach

Na miejscu będzie można sięgnąć po różne gry umysłowe, spróbować rozwiązać łamigłówki i krzyżówki oraz dołączyć do rozmów o literaturze — wszystko w luźnej atmosferze sprzyjającej integracji. Uczestnicy nie muszą przygotowywać niczego specjalnego — wystarczą chęci do wspólnej zabawy i dobre towarzystwo 🧩😊.

  • 19 stycznia - godz. 11:00 - Aula
    Spotkanie adresowane jest do osób starszych, które chcą poćwiczyć umysł i poznać nowych ludzi.

Zapisy do Dojrzałej ekipy odbywają się w Czytelni i telefonicznie

Zapisy prowadzone są osobiście w Czytelni lub telefonicznie pod numerem 33 847 98 10 - warto zarezerwować miejsce wcześniej, bo to prosta forma organizacji, która pomaga przygotować przestrzeń. Powtórzenie informacji praktycznej: zapisy przyjmowane są w Czytelni oraz pod numerem 33 847 98 10.

Spotkanie ma być przede wszystkim dobrą okazją do spotkania ze znajomymi i nawiązania nowych znajomości — kilkadziesiąt minut przy krzyżówkach lub rozmowie o książkach potrafi postawić dzień w lepszym świetle 📖🙂.

na podstawie: MBP Oświęcim.

Autor: krystian