Świąteczny Kiermasz Fundacji im.Brata Alberta w Informatorium Biblioteki

2 min czytania
Świąteczny Kiermasz Fundacji im.Brata Alberta w Informatorium Biblioteki

W przedświątecznym pędzie łatwo przegapić lokalne inicjatywy, które mają w sobie więcej serca niż sklepowych witryn. Fundacja im.Brata Alberta szykuje na to antidotum — małe cudowności ręcznie robione, które można zabrać do domu i od razu poczuć świąteczny nastrój.

  • Dotknąć świątecznego rękodzieła przygotowanego przez pracowników i podopiecznych Fundacji im.Brata Alberta
  • Przejść między stoiskami i znaleźć drobiazg, który zmieni świąteczny wystrój domu

Dotknąć świątecznego rękodzieła przygotowanego przez pracowników i podopiecznych Fundacji im.Brata Alberta

Na stoiskach pojawią się ozdoby bożonarodzeniowe, świąteczne stroiki i drobiazgi — wszystko wykonane przez pracowników i podopiecznych Fundacji im.Brata Alberta, z dbałością o detale i klimatyczny styl 😊. To okazja, żeby kupić coś wyjątkowego i wspomóc lokalną działalność społeczną.

Kiermasz odbędzie się w dniu: **2 grudnia**, w godzinach 10:00–18:00, w miejscu oznaczonym jako Informatorium Biblioteki.
Grafik wydarzenia wygląda następująco:

  • 2 grudnia
    • 10:00–18:00 — Świąteczny Kiermasz w Informatorium Biblioteki

Przejść między stoiskami i znaleźć drobiazg, który zmieni świąteczny wystrój domu

Organizatorzy stawiają na rękodzieło i ciepły, niekomercyjny klimat — to nie tylko zakupy, to spotkanie z czymś lokalnym i osobistym. Miłośnicy dekoracji znajdą tu zarówno klasyczne ozdoby, jak i nieoczywiste akcenty do domu 🎄✨. Fundacja liczy na mieszkańców, którzy chcą wesprzeć działalność przez wybór prezentów z duszą.

Fundacja im.Brata Alberta zachęca do odwiedzin i przeglądania stoisk — to prosty sposób, by poczuć świąteczny nastrój i jednocześnie wspomóc twórców. 😊

na podstawie: Biblioteka w Oświęcimiu.

Autor: krystian