Wieczór pieśni i teatru w Grojcu — laureaci konkursu i sztuka „Następny”

W Domu Ludowym szykuje się spotkanie z patriotyczną pieśnią i lokalnym teatrem, które może przyciągnąć całe rodziny z Oświęcimia i okolic. Organizatorzy łączą oficjalne wręczenie nagród z krótką, kinową adaptacją na scenie Zespołu Teatralnego Zaborze.
- Laureaci X Konkursu Pieśni Patriotycznej zaprezentują się przed publicznością
- Zespół Teatralny Zaborze pokaże adaptację sztuki „Następny”
Laureaci X Konkursu Pieśni Patriotycznej zaprezentują się przed publicznością
W programie wieczoru zaplanowano koncert zwycięzców jubileuszowej edycji konkursu, podczas którego uczestnicy zaśpiewają utwory patriotyczne i odbiorą wyróżnienia. W materiale źródłowym podano konkretne godziny i miejsce: godz. 17:00, 18 listopada 2025, Dom Ludowy w Grojcu.
Grafik występów tego dnia wygląda następująco:
- 17:00 — koncert laureatów X Konkursu Pieśni Patriotycznej oraz wręczenie nagród.
W materiale nie podano informacji o biletach ani zapisach, W materiale nie podano informacji o biletach ani zapisach. 🙂
Zespół Teatralny Zaborze pokaże adaptację sztuki „Następny”
Tuż po części muzycznej scenę zajmie lokalny zespół, który wystawi adaptację sztuki Julisza Machulskiego zatytułowaną „Następny”, w reżyserii Bożeny Grabowskiej. Spektakl zaplanowano na godz. 18:00, 18 listopada 2025, Dom Ludowy w Grojcu. To okazja, by zobaczyć, jak kino i teatralna konwencja spotykają się na małej scenie.
W materiale nie podano informacji o biletach ani zapisach, W materiale nie podano informacji o biletach ani zapisach.
Na miejscu będzie można doświadczyć zarówno świeżości młodych wokalistów, jak i teatralnej interpretacji znanej historii — propozycja dla tych, którzy szukają kulturalnego wieczoru blisko domu.
na podstawie: Ośrodek Kultury, Sportu i Rekreacji Gminy Oświęcim.
Autor: krystian

