Andrzej Marek Grabowski w Oświęcimiu 1 października - spotkanie dla rodzin

2 min czytania
Andrzej Marek Grabowski w Oświęcimiu 1 października - spotkanie dla rodzin

Spotkanie z twórcą programów dla dzieci i autorem książek odbędzie się 1 października w Auli biblioteki w Oświęcimiu. Wstęp wolny, start o godz. 17:00 — warto przyjść całymi rodzinami.

  • Zaproś dzieci i powróć do dzieciństwa w Oświęcimiu
  • Poznaj autora Trzy krowy w niebieskich kajakach i wspólnie śmiej się z przygód
  • Wydarzenie w ramach 32. Ogólnopolskiej Nagrody Literackiej im. Kornela Makuszyńskiego

Zaproś dzieci i powróć do dzieciństwa w Oświęcimiu

Autor znany z programów telewizyjnych, w tym produkcji dla pokolenia rodziców wychowanych na „Ciuchci” i Panu Tik-Taku, odwiedzi Bibliotekę Miejską w Oświęcimiu 1 października. Spotkanie w Auli rozpocznie się o godz. 17:00, wstęp jest wolny — organizatorzy zachęcają, by przyjść z dziećmi. To okazja, by dorośli powspominali audycje z własnego dzieciństwa, a najmłodsi poznali autora, którego książki bawią i rozwijają wyobraźnię.

Poznaj autora Trzy krowy w niebieskich kajakach i wspólnie śmiej się z przygód

Andrzej Marek Grabowski to również pisarz adresowany do młodych czytelników; jego tytuł Trzy krowy w niebieskich kajakach cieszy się popularnością wśród najmłodszych. Spotkanie ma charakter rodzinny — publiczność może spodziewać się anegdot, opowieści o pracy twórczej oraz fragmentów tekstów, które potrafią rozśmieszyć i zaskoczyć. To dobra propozycja dla rodziców szukających literackich inspiracji dla swoich pociech.

Wydarzenie w ramach 32. Ogólnopolskiej Nagrody Literackiej im. Kornela Makuszyńskiego

Wizyta Grabowskiego jest częścią programu 32. Ogólnopolskiej Nagrody Literackiej im. Kornela Makuszyńskiego. Projekt został dofinansowany ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach Narodowego Centrum Kultury: Kultura – Interwencje, edycja 2025. Organizatorzy z oświęcimskiej biblioteki zapraszają na popołudnie pełne śmiechu, wspomnień i literackich przygód.

na podstawie: Biblioteka w Oświęcimiu.

Autor: krystian