Wiosenne inspiracje w Oświęcimiu wystawa prac młodych artystów

1 min czytania
Wiosenne inspiracje w Oświęcimiu  wystawa prac młodych artystów

W Oświęcimiu wiosna zagościła nie tylko w przyrodzie, ale także w sztuce! Młodzi artyści z Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego zapraszają na wyjątkową wystawę swoich prac plastycznych, które zachwycają świeżością i kreatywnością.

  • Oświęcim zaprasza na artystyczną podróż do świata wiosny
  • Nie przegap tej wyjątkowej wystawy w Galerii Przechodnia

Oświęcim zaprasza na artystyczną podróż do świata wiosny

Już od 1 kwietnia mieszkańcy Oświęcimia mają okazję podziwiać niezwykłe dzieła młodych artystów, które powstały w ramach zajęć plastycznych w Specjalnym Ośrodku Szkolno-Wychowawczym. Wystawa nosi tytuł Idzie wiosna” i jest doskonałą okazją, aby zobaczyć, jak dzieci i młodzież wyrażają swoje emocje oraz postrzeganie piękna natury. Prace te są efektem pracy pod czujnym okiem wychowawców, którzy wspierali swoich podopiecznych w twórczym procesie.

Nie przegap tej wyjątkowej wystawy w Galerii Przechodnia

Wszystkich chętnych do odkrycia talentu młodych artystów zapraszamy do Galerii Przechodnia na parterze, gdzie wystawa będzie dostępna przez cały kwiecień. To idealna okazja, by docenić nie tylko zdolności plastyczne dzieci, ale także ich unikalne spojrzenie na otaczający świat. Warto odwiedzić to miejsce i zainspirować się radością oraz kolorami, które niosą ze sobą prace młodych twórców.

Na podstawie: MBP Oświęcim

Autor: krystian