Spotkanie autorskie z Krzysztofem A. Zajasem w Miejskiej Bibliotece Publicznej 26 czerwca
Zapraszamy na wyjątkowe spotkanie z Krzysztofem A. Zajasem, autorem, który zainspiruje Was swoją najnowszą powieścią „Taniec piżmowych szczurów”. Jeśli jesteście fanami mrocznych historii w stylu Stephena Kinga, to tego wydarzenia nie możecie przegapić!
  1. Spotkanie z Krzysztofem A. Zajasem – 26 czerwca, godzina 17:00
  2. Powieść „Taniec piżmowych szczurów” – mroczna historia o nawiedzonym domu
  3. Śledztwo w sprawie zaginionych dzieci i duchy domagające się odpowiedzi
  4. Wiktor Szczęsny odkrywa tajemnice Podborza

26 czerwca o godzinie 17:00 w auli odbędzie się spotkanie z Krzysztofem A. Zajasem, autorem najnowszej powieści "Taniec piżmowych szczurów". Spotkanie poprowadzi Łukasz Wojtusik, a wstęp na wydarzenie jest wolny. To doskonała okazja, by poznać pisarza osobiście i dowiedzieć się więcej o jego twórczości.

Krzysztof A. Zajas w swojej najnowszej książce przenosi nas do mrocznego świata, w którym Wiktor Szczęsny, główny bohater, otrzymuje od tajemniczego fana dom w Podborzu. Jego życie jest w rozsypce, więc postanawia skorzystać z tej nieoczekiwanej oferty. Okazuje się jednak, że posiadłość nie jest zwyczajna – nawiedzają ją zarówno żywi, jak i zmarli.

Za dnia dom odwiedzają policjanci prowadzący śledztwo w sprawie zaginionych dzieci, a nocą pojawiają się duchy, które mają swoje własne żądania wobec pisarza. Wiktor musi rozwikłać tajemnice skrywane przez posiadłość, a także miasteczko Podborze, aby zrozumieć, co tak naprawdę się dzieje.

Jednym z najbardziej intrygujących elementów powieści są szczury piżmowe, które nocami tańczą na pobliskim stawie. Nikt nie wie, dlaczego to robią, ale wiadomo, że ich taniec nie ustanie, dopóki tajemnice ukryte głęboko pod ziemią nie zostaną odkryte.

Jeśli jesteście fanami literatury grozy i thrillera, to spotkanie z Krzysztofem A. Zajasem z pewnością dostarczy Wam niezapomnianych wrażeń. Przyjdźcie i przekonajcie się sami, jakie sekrety skrywa „Taniec piżmowych szczurów”.


Na podstawie: Miejska Biblioteka Publiczna