Eksperci PrestaShop - gdzie ich szukać?

Często można się spotkać z licznymi narzekaniami na specjalistów z dziedziny e - commerce, że “polscy programiści i twórcy sklepów internetowych nie dorastają do pięt tym zachodnim…” Czyżby? Naszym skromnym zdaniem najwięcej narzekają, ci, którzy powierzyli rozbudowę swoich sklepów internetowym nierzetelnym firmom i chcieliby tym samym wytłumaczyć własną naiwność.

TEBIM.PRO – współpraca, której nie pożałujesz!

Kreatywny zespół specjalistów e - commerce TEBIM.PRO mówi DOŚĆ! samozwańczym i niekompetentnym znawcom tematu zakładania oraz rozbudowy sklepów internetowych. Niestety, w Polsce nie brakuje podróbek także w tej dziedzinie, a żeby im sprostać już dziś zapraszamy do wzięcia udziału w szkoleniach PrestaShop! Przydadzą się one każdemu, kto choć raz marzył o tym, by sprzedawać własne produkty w sieci!

PrestaShop pod lupą - razem z TEBIM.PRO

Jeśli zdecydujesz się nie tylko na szkolenie PrestaShop pod asystą Tebim.pro, ale również fachowe i stopniowe wdrażanie tego systemu krok po kroku przy zakładaniu własnego biznesu w Internecie, możesz liczyć m. in. na:

  • szybkie wykreowanie marki w sieci
  • możliwość zarządzania sklepem internetowym nie tylko w języku polskim, ale również we wszystkich językach świata, co znacznie podbija sukces w dotarciu na rynki zagraniczne
  • optymalny system płatności internetowej, dzięki któremu zawsze masz kontrolę nad swoimi finansami
  • przeniesienie wcześniej prowadzonych sklepów internetowych na PrestaShop, co podniesie ich efektywność i pozwoli wyjść nawet z największych zastojów ekonomicznych
  • dostępne i szeroko rozbudowane moduły, do których sukcesywnie dochodzą jeszcze nowe, do tej pory niestosowane przez inne sklepy internetowe, w wielu dziedzinach dotyczących kreacji marki w Internecie możesz być absolutnie PIERWSZY, przez co jeszcze bardziej zauważalny

PrestaShop - rozwiązanie, które się nie zestarzeje!

Otwieranie sklepu internetowego właśnie w oparciu o platformę PrestaShop to najlepsze, co w tej chwili mogło się przydarzyć wszystkim aspirantom e - biznesu. Coraz częściej robimy w Internecie zakupy nie tylko przez tradycyjne komputery i notebooki, ale również przez super modne obecnie urządzenia mobilne. Internetowe sklepy oparte na PrestaShop jak najbardziej dopuszczają stosowanie telefonu czy tabletu w celu dokonania zakupu, czego w wielu aplikacjach i platformach czasami nie można jeszcze dostrzec. Chodzi przede wszystkim o komfort i wygodę, które powinny być po obu stronach.

TEBIM.PRO zaprasza do współpracy!

Właściciel sklepu internetowego odniesie spektakularny sukces tylko wtedy, gdy konsekwentnie będzie podążał za nowinkami technicznymi, aktualizował i wciąż po drodze wprowadzał nowe, innowacyjne możliwości. To zawsze przyciąga. PrestaShop to komfort robienia zakupów internetowych prosto z domu, bez konieczności przebijania się przez gąszcz niepotrzebnych stron reklamowych i odnośników. Grupa TEBIM.PRO oferuje kompleksową opiekę, nieograniczoną ilość konsultacji, tematyczne dyskusje, dzięki którym przedsiębiorca wchodzący na rynek usług internetowych nie czuje się obco i niepewnie. Zaufały nam już dziesiątki Klientów z wszelkich możliwych branż. Teraz kolej na Ciebie!