Najpopularniejsze wiadomości i informacje dla miasta Oświęcim

Gorąco zachęcamy do obejrzenia teledysku do utworu “Tamte chwile”. Autorem słów i muzyki jest Piotra Pietia Sikora, a materiał sfinansował Powiat Oświęcimski.
Premierowy pokaz teledysku miał miejsce podczas wczorajszej gali wręczenia Nagród Zarządu Powiatu w Oświęcimiu w dziedzinie Kultury, Sportu i NGO (niebawem szersza relacja). Utwór promuje Powiat Oświęcimski, a jego wykonawcy w imieniu zarządu pogratulował wicestarosta Paweł Kobielusz.
Piotr Pietia Sikora to człowiek-orkiestra. Świetny muzyk i tekściarz, założyciel i lider oświęcimskich zespołów Krzywa Alternatywa i Stare Dziady. Równie charyzmatyczny na scenie, jak i poza nią. Wraz z żoną Gosią gra pierwsze skrzypce jako wolontariusz w Fundacja “Mała Orkiestra Wielkiej Pomocy”, wspierającej i dającej nadzieję chorym dzieciom.
Wszędzie go pełno. Podczas meczów charytatywnych MOWP dał się poznać jako wyjątkowo uzdolniony bramkarz hokejowy. Popularny Pietia to autentyczny lokalny patriota, którego talent aktorski objawił się w filmach o ukochanym Oświęcimiu.