Najpopularniejsze wiadomości i informacje dla miasta Oświęcim

Oświęcim – Zaborze. Trwają poszukiwania 83 – letniej mieszkanki Zaborza" class="rdf-meta element-hidden">
<a href=Oświęcim – Zaborze. Trwają poszukiwania 83 – letniej mieszkanki Zaborza" />

Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Oświęcimiu prowadzą poszukiwania 83 – letniej mieszkanki Zaborza, której zaginięcie dziś (25.04.2019) przed południem zgłosiła rodzina.

Jak wynika z ustaleń pani Salomea około godziny 07.00 wyszła ze swojego domu znajdującego się na terenie Zaborza i udała się w nieznanym kierunku. Kobieta nie zabrała ze sobą telefonu komórkowego i nie jest znane aktualne miejsce jej pobytu.

Rysopis zaginionej :

Wysoka, szczupła, włosy farbowane koloru ciemny brąz. Ubrana prawdopodobnie w kurtkę pikowaną koloru ciemno- zielonego może mieć przy sobie torbę podróżną typu jamnik koloru zielonego.

Osoby które zauważą zaginioną lub znają jej miejsce pobytu proszone są o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Oświęcimiu pod numer alarmowy 997 lub 112.


Dodaj komentarz
Komentarze nie odnoszące się bezpośrednio do treści artykułu, obraźliwe, nieprawdziwe oraz niezgodne z prawem, reklamowe publikowane bez zgody wydawcy mogą zostać usunięte przez administrację. Komentarz osoby niezalogowanej, który zawiera link/i jest zatwierdzany ręcznie przez administrację.